komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 15 sierpnia 2020

Napoleona, Stelii

PRACA W NIEMCZECH - różne zawody

piątek, 10.7.2020 10:49 , odsłony: 762
kategorie artykułu:

Firma REMAX Sp. z o.o. to doświadczona Agencja Pracy (nr KRAZ: 7765) specjalizująca się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.  Naszą misją jest stworzenie optymalnych warunków współpracy dla wszystkich zaangażowanych stron, pracowników jak i pracodawców.

Wysyłając do nas swoją aplikację możecie państwo liczyć na kontakt z naszej strony z możliwością zatrudnienia w krótkim czasie.

 

Z nami podejmiesz dobrą pracę!

 

Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowiska:

 

 •        SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH
 •        PRACOWNIK ZAŁADUNKU PACZEK KURIERSKICH
 •        PRACOWNIK USŁUG KOMUNALNYCH
 •        KIEROWCA Z KAT. C
 •        OPERATOR MASZYN (WÓZEK WIDŁOWY, KOPARKA, ŁADOWARKA)

  

Miejsce pracy: Niemcy

 

Obowiązki:

 •          praca w systemie 2 lub 3-zmianowym
 •          znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana (w przypadku kierowcy z kat. C lub operatora maszyn, znajomość języka mile widziana)

Wymagania:

 •          sprawność fizyczna i manualna
 •          zaangażowanie
 •          odpowiedzialność
 •          sumienność
 •          prawo jazdy kat. C lub C+E (art. 95) oraz karta kierowcy (dot. kierowcy z kat. C)
 •          uprawnienia na wózek widłowy, koparkę lub ładowarkę (dot. operatora maszyn)

Oferujemy:

 •          umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
 •          transport na trasie Polska – Niemcy - Polska
 •          transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
 •          zakwaterowanie
 •          zaliczki wypłacane co tydzień
 •          możliwość długofalowej współpracy
 •          premie za długość pobytu

 

Wyślij do nas swoje CV,  na adres: walbrzych@remax-praca.pl

Zapraszamy również na naszą stronę  www.remax-praca.pl

lub do kontaktu telefonicznego: 727 010 114

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez REMAX Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Reymonta 30/13 w Opolu, 45-072 oraz przez spółki wchodzące w skład grupy agero-group GmbH, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/ zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.

 

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez REMAX Sp. z o.o. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych”

 

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikuj.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest REMAX Sp. z o.o.  z siedzibą w Opolu, ul. Reymonta 30/13, 45-072. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu (podstawa prawna: art. 22’¹ § 1  kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia  z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych).

W sprawie ochrony swoich danych osobowych może Pani/Pan kontaktować się z nami pod adresem email opole@remax-praca.pl, lub pisemnie na adres naszej siedziby wskazany powyżej.

Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody, którą wyraziła Pani/Pan wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.Jeżeli nie chce Pani/Pan, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane, prosimy o nie umieszczanie ich w swoich dokumentach.

Możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, w tym uzyskania ich kopii oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193) Warszawa, ul. Stawki 2, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od daty przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego, a gdy wyraziła Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy od daty przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Ponadto Pani/Pana dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Pani/Pana dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane podmiotom przetwarzającym na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora.

Nie przekazujemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań może Pani/Pan się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@remax-praca.pl.

 
wtorek, 28.4.2015 14:53
czwartek, 13.8.2020 15:12
piątek, 7.8.2020 09:43
piątek, 6.4.2018 16:34
środa, 29.7.2020 09:02
poniedziałek, 27.7.2020 08:57
środa, 17.9.2014 10:33
poniedziałek, 23.5.2016 09:08
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ELMECIK
ELMECIK