komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 22 stycznia 2021

Anastazego, Wincentego

Sklep zoologiczny Psia Kostka w Kłodzku już otwarty!

poniedziałek, 30.11.2020 00:00 , odsłony: 2299
kategorie artykułu:

Zapraszamy do nowo otwartego sklepu zoologicznego "Psia Kostka" w Kłodzku!

Działalność sklepu Psia Kostka jest kontynuacją i rozszerzeniem zasięgu pierwszego projektu - sklepu zoologicznego o tej samej nazwie, ale w miejscowości Słupiec-Nowa Ruda. Sposób prowadzenia sprzedaży, asortyment, otwartość do klientów, a przede wszystkim do ich pupili spotkało się z dużą aprobatą i chęcią dokonywania zakupów w Psiej Kostce. Duże zainteresowanie naszą ofertą spowodowało podjęcie decyzji o rozpoczęciu działalności Psiej Kostki również w Kłodzku, w obszarze gdzie nie działa żadny inny sklep o podobnym charakterze.

 

Naszym atutem jest otwartość do zwierzaków, każdy pupil może przyjść ze swoim Panem i osobiście przetestować karmę, która będzie mu odpowiadała i smakowała.

Również nowością naszego sklepu jest wprowadzenie sprzedaży mobilnej, tzn. w każdy piątek od godz. 13.00 możemy dowozić karmę do mieszkań osób, które z jakiegoś powodu nie mogą wyjść z domu i osobiście dokonać zakupów.

Od rozpoczęcia działalności sklep Psia Kostka już dowoził pokarm dla pupila, którego właściciele byli objęci kwarantanną. W obecnych czasach w dobie pandemii uważamy, że taka forma sprzedaży ma rację bytu.

Sklep oferuje karmy suche i mokre oraz przysmaki dla psów i kotów, karmy dla wszelkiego rodzaju gryzoni oraz ptaków. W asortymencie sklepu posiadamy również akcesoria takie jak zabawki, smycze, szelki, obroże, akcesoria i artykuły do pielęgnacji.

 

Psia Kostka Kłodzko rozpoczyna współpracę ze Stowarzyszeniem do Serca Przytul Psa i Kota w zakresie zorganizowania w sklepie zbiórki karmy i innych akcesoriów dla bezdomnych psów i kotów. 

Zapraszamy do Sklepu Psia Kostka przy ul. Słowiańskiej 2 w Kłodzku
oraz do polubienia i obserwowania Facebook'a, na którym codziennie przedstawiamy swoje produkty: https://www.facebook.com/psiakostka.klodzko

 
środa, 20.1.2021 15:18
6
wtorek, 19.1.2021 20:12
3
poniedziałek, 18.1.2021 11:25
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele