Spotkanie wójta z audytorami z Chin

czwartek, 18.2.2016 13:34 5664 3

Wszystko wskazuje na to, że dla Kayser Automotive Systems Kłodzko sp. z o.o. w Jaszkowej Dolnej, zajmującego się produkcją podzespołów do samochodów różnych marek, już w kwietniu br. otwarty zostanie rynek chiński. Na początku tygodnia (15 bm.) w zakładzie gościli audytorzy z China Compulsory Certification, z którymi spotkał się również wójt Stanisław Longawa. 

Wizyta audytorów z China Compulsory Certification była bardzo krótka i robocza, dotyczyła ściśle spraw związanych z audytem dla zakładu produkcyjnego w Jaszkowej Dolnej. Mimo napiętego harmonogramu, gospodarz Gminy Kłodzko miał okazję spotkać się z gośćmi z Chin.

Kameralne spotkanie, którego gospodarzem był prezes spółki Kayser Ralf Jakubiak, było okazją m.in. do podzielenia się przez gości wrażeniami z Polski. Z kolei S. Longawa chwalił walory przyrodnicze, jak również gospodarcze kłodzkiej gminy oraz zachęcał do odwiedzin. Przekazał także upominki, które z pewnością pozwolą obywatelom Chin zapamiętać Gminę Kłodzko jako malownicze miejsce pełne dobrych smaków.

Przypomnijmy, iż Kayser Automotive Systems Kłodzko sp. z o.o., działający na terenie WSSE „Invest-Park”, zajmuje się produkcją przewodów podciśnienia, przewodów powietrznych i przewodów paliwowych dla marek samochodowych koncernu Volkswagena. Możliwość sprzedaży produktów w Chinach to szansa na dynamiczny rozwój zakładu, a tym samym na wzrost zatrudnienia w zakładzie w Jaszkowej Dolnej.

Przeczytaj komentarze (3)

Komentarze (3)

czwartek, 18.02.2016 21:14
Na bank to są przebierańcy . Prawdziwy Chińczyk lub Japończyk...
autor piątek, 19.02.2016 09:57
A ty jesteś przebrany za idiotę.Strasznie ci głupota z pyska
piątek, 19.02.2016 10:18
no nie jeden aparat, a kilka taka prawda.......i zero kultury...