komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 12 maja 2021

Pankracego, Dominika

Spotkanie z seniorami w serwisie YOUTUBE

wtorek, 13.4.2021 09:18 , komentarze: 0 , odsłony: 102
kategorie artykułu:

Koncepcja „SENIOR ONLINE”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach powiatowych województwa dolnośląskiego w jednym czasie. Jest on skierowany do seniorów przez dolnośląską policję.

Wczoraj odbyło się spotkanie w sieci na żywo z seniorami. Prowadził je policjant z Wydziału Prewencji kłodzkiej komendy policji. Przypomnijmy, że celem tych działań jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami oraz uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże   oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Seniorzy, którzy uczestniczyli w  takim spotkaniu profilaktycznym uzyskali informacje, do jakich zdarzeń z udziałem seniorów doszło na terenie powiatu kłodzkiego. Policjant omówił oszustwa metodą „na policjanta” i opowiadał seniorom jak należy postępować, aby ich uniknąć.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z policjantami, które odbędzie się 10 maja br. o godzinie 9.00. Jest możliwość, aby wrócić do zebranego materiału i szkolenia przeprowadzonego przez Zespół Profilaktyki Społecznej  łącząc się w  serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Podajemy link  na serwisie YOUTUBE  Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku https://youtu.be/19B7AwjnIos

 

Wasze komentarze

wczoraj, 15 godz temu
poniedziałek, 10.5.2021 13:56