komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 5 czerwca 2020

Waltera, Bonifacego

Staropolanka KIDS z Rybką MiniMini - współpraca Uzdrowisk Kłodzkich z CANAL+

poniedziałek, 18.5.2020 15:04 , komentarze: 1 , odsłony: 475
kategorie artykułu:

Uzdrowiska Kłodzkie SA – grupa PGU i marka STAROPOLANKA, należące do Grupy KGHM,  rozpoczęły współpracę z CANAL+ w obszarze licencji na wizerunek Rybki MiniMini na etykiecie wody Staropolanka KIDS dedykowanej najmłodszym odbiorcom.  

Idealna woda dla malucha Staropolanka KIDS z wizerunkiem ulubionej telewizyjnej Rybki MiniMini to woda o niskiej mineralizacji, produkowana w wygodnej butelce i pojemności 330 ml z bezpiecznym dla milusińskich  korkiem niekapkiem, którego funkcjonalność pozwala na zmniejszenie ryzyka zachłyśnięcia się dziecka wodą z butelki oraz eliminuje ryzyko wylania wody. 

Rozpoznawalna i lubiana bohaterka – Rybka MiniMini

Tak jak woda Staropolanka KIDS tak i kanał MINIMINI+ cieszą się zaufaniem rodziców i sympatią wśród dzieci. 

Kanał MINIMINI+ jest uwielbiany przez dzieci w wieku 3-8 lat. To ogromna widownia w najmłodszej grupie widzów, która malucha przemieni w zucha.

Przez rodziców, MiniMini+ postrzegany jest jako kanał przyjazny i odpowiedni dla małego dziecka. MiniMini+ inspiruje i uczy maluchy poprzez zabawę. Jest to kanał bezpieczny dla najmłodszych gdyż w swojej ofercie proponuje programy pozbawione przemocy.

Świadomi rodzice wiedzą co jest najlepsze dla ich najmłodszych pociech. 

Rybka MiniMini wraz z przyjaciółmi - Delfinkiem Finkiem i Ośmiornicą Lolą oraz Staropolanka KIDS zabiorą wszystkie Maluchy na niesamowite podwodne i wodne przygody! Wspólna zabawa, magiczne sztuczki i spotkania z niezwykłymi istotami będą nie tylko okazją do odkrywania podwodnego świata, ale też bardzo przydatną lekcją przyjaźni, współpracy i empatii.

Zdrowe nawyki żywieniowe

Wiemy, że nawadnianie organizmu jest niezwykle ważne już od najmłodszych lat dlatego warto wyrabiać w dziecku nawyk picia wody, zamiast napojów słodzonych czy aromatyzowanych. Dzięki Staropolance KIDS młody organizm będzie dobrze nawodniony, a rodzice mogą mieć pewność, że dziecko przeniesie dobre nawyki w dorosłe życie.

Właściwa dla najmłodszych mineralizacja

Staropolanka KIDS MiniMini to woda źródlana, wydobywana w Jeleniowe k/Kudowy-Zdrój, w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych. Woda ta zawiera kompozycję minerałów o  łącznej wartości 335 mg/l, która stanowi optymalną i bezpieczną wartość dla młodego organizmu. 

Funkcjonalności – „korek-niekapek” i nowy format

W odpowiedzi na potrzeby najmłodszych w nowej wersji Staropolanka KIDS MiniMini stosujemy praktyczny „korek-niekapek”, który poza zaworem posiada jeszcze dwie ważne cechy: łatwo otwiera się zachowując kąt 170⁰ i ma plombę w postaci pierścienia, która nie odrywa się, ale pozostaje wewnątrz przykręconego do butelki korka, eliminując tym samym powstawanie niewielkiego plastikowego odpadu.

Nowa wersja wody dla maluchów spakowana jest także w zgrzewkę liczącą 9 butelek, co jest istotną cechą zwiększającą wygodę Rodziców przy zakupie i zmniejszającą ilość tworzywa wykorzystywanego do produkcji.

Gdzie można kupić?

Woda Staropolanka KIDS MiniMini dostępna jest w sieciach Auchan, Carrefour, E.Leclerc, Selgros i wielu sieciach lokalnych. 

Można ją także zamawiać w sklepie internetowym pod adresem www.sklep.staropolanka.pl 

- Marka Staropolanka przygotowała dla potrzeb młodszych dzieci wodę źródlaną Staropolanka KIDS o pojemności 330 ml z wizerunkiem Rybki MiniMini.  Jest ona idealnym rozwiązaniem dla spragnionych dzieci. Wygodna, mała i poręczna butelka z nakrętką sport-cap niekapek gwarantuje łatwe i bezpieczne użytkowanie, bez obawy, że coś się wyleje. Pasuje ona zarówno do spacerówki jak i plecaka młodszego dziecka i ucznia. Decydując się na wodę butelkowaną warto dokładnie czytać etykiety. To pozwoli dostarczyć dziecku wartościową wodę i pomoże w prawidłowym rozwoju jego organizmu - mówi Łukasz Surażyński Wiceprezes Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich SA grupa PGU.

 

Wasze komentarze

A w sklepach nie sieciowych to będzie zakaz sprzedaży czy...
poniedziałek, 18.05.2020 16:55 autor: DOBRA WODA
dzisiaj, 25 min temu
dzisiaj, 8 godz temu
wtorek, 2.6.2020 09:27
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe