komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 4 marca 2021

Lucji, Kazimierza

Styczniowa fabryka kreatywności

czwartek, 21.1.2021 11:49 , komentarze: 0 , odsłony: 226
kategorie artykułu:

Biblioteka Publiczna Gminy Kłodzko z/s w Ołdrzychowicach Kłodzkich prowadzi swoją działalność edukacyjna i kulturalną w formie online na koncie Biblioteki na Facebooku. Oglądalność, odbiorcy i aktywność są satysfakcjonujące. 

Nie tak dawno, na antenie telewizyjnej można było śledzić zmagania Legomaniaków w programie Lego Masters. Personel naszej Biblioteki wziął udział w szkoleniach online „Lego w bibliotece”. Przekłada się to na efekty i tematyczne nagranie. O historii klocków Lego, jego rodzajach i ciekawostkach opowiada bibliotekarka Iza z Filii w Wojciechowicach. Na dzień dzisiejszy nagranie ma 2 210 odbiorców i 168 aktywności. 

Wykorzystaliśmy to duże zainteresowanie i ogłosiliśmy również konkurs na zbudowanie Lego bohatera książkowego. Odzew był natychmiastowy, a pomysłowość autorów jeszcze większa.

Spośród nadesłanych prac przyznaliśmy 3 główne nagrody: 

1 miejsce dla Patrycji Bac z Ołdrzychowic Kłodzkich za Pingwina elegancika z książki „Zaczarowana zagroda” Aliny i Czesława Cenkiewiczów; 

2 miejsce dla Mateusza Bac z Ołdrzychowic Kłodzkich za Bilbo Baggins z „Hobbita” J.R.R. Tolkiena;

3 miejsce dla Bartka Bielawskiego w Wojciechowic za Kubusia Puchatka z powieści autorstwa A.A. Milne; 

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują nagrody i upominki. Udostępniamy również galerię zdjęciową najciekawszych bohaterów…

 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 1.3.2021 14:11
poniedziałek, 1.3.2021 13:06
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele