Światowy Dzień Smerfa w bibliotece [Foto]

środa, 30.6.2021 12:25 926 0

W ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”, Filia Biblioteki Publicznej Gminy Kłodzko w Jaszkowej Górnej zorganizowała cykl zajęć w formie stacjonarnej oraz online. Bohaterami akcji są Smerfy, gdyż w czerwcu obchodzimy również Światowy Dzień Smerfa.
Z bohaterami bajek o Smerfach spotkały się dzieci z grupy „Maleństw” z Przedszkola Gminnego w Jaszkowej Dolnej, a moderatorem zajęć była bibliotekarka Agata. Dzieci były smerfnie przygotowane i odpowiednio wystylizowane do zajęć. Wspólnie przeczytano dwie książeczki o przygodach tych niebieskich sympatycznych stworzonek, które zawładnęły sercami dzieci na całym świecie. Była też luźna pogadanka, a na zakończenie jeden ze Smerfików ukrył się w zaczarowanym pudełeczku pani bibliotekarki i przygotował dla dzieci słodkie niespodzianki.

Na koncie Biblioteki na Facebooku pod linkiem https://www.facebook.com/289346107781085/videos/533867427972210 wciąż aktualna jest lekcja biblioteczna skierowana do wszystkich, którzy kochają Smerfy.

Zapraszamy do obejrzenia, a następnie do wzięcia udziału w konkursie. Zadanie dla miłośników klocków LEGO: zainspiruj się naszym nagraniem i zbuduj coś "smerfnego".

Zrób zdjęcie i ślij w Messengerze. Na Wasze smerfne dzieła czekamy do dnia 10 lipca 2021r. Przyznamy nst. nagrody rzeczowe:
1 miejsce - Paletka Volcano do tenisa stołowego
2 miejsce - Solar Robot Transforming
3 miejsce - Album książkowy wydawnictwa OXFORD "Skarby świata: Ameryka Północna i Południowa"
Wyróżnienie - zestaw promocyjny Narodowego Centrum Kultury Dla pozostałych uczestników upominki. START!!!

Dodaj komentarz

Komentarze (0)