komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 1 czerwca 2020

Justyna, Anieli

Szkolenie sił, które mogą zostać wydzielone do wsparcia medycznego [Foto]

środa, 8.4.2020 09:45 , komentarze: 6 , odsłony: 3041
kategorie artykułu:

W 22. Karpackim Batalionie Piechoty Górskiej realizowane jest szkolenie sił, które mogą zostać wydzielone do wsparcia medycznego wojsk oraz organów administracji publicznej.

Szkolenie dotyczy m.in. informacji dotyczących SARS CoV-2 oraz COVID-19, posługiwaniu się indywidualnymi środkami ochrony osobistej w aspekcie profilaktyki zakażeń wirusem w tym: kombinezon ochronny maseczka chirurgiczna, maska i półmaska, przyłbica, rękawice ochronne, środki dezynfekujące, gogle, pobieranie materiału biologicznego do badań w kierunku zakażeń, udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy w środowisku niebezpiecznym, zapoznanie z zasadami organizacji pracy personelu medycznego macierzystych jednostek wojskowych.

Ponadto w dniu 07 kwietnia br. odbyło się szkolenie zorganizowane przez przedstawicieli Placówki Straży Granicznej w Kłodzku dla żołnierzy pełniących służbę na posterunkach granicznych. Szkolenie dotyczyło przepisów normujących aktywność żołnierzy na granicy, delegowanie i nabywanie uprawnień przez żołnierzy. 

22KBPG

 

Wasze komentarze

a kapelan gdzie? kropidło to najlepszy środek na wirusa
poniedziałek, 13.04.2020 01:22 autor: Nowotko marceli
To ja już czuje się dużo bezpieczniej !!!
środa, 08.04.2020 15:08 autor: witkacy
Co się nie robi dla przeprowadzenia WYBORÓW... A co z
środa, 08.04.2020 10:03 autor: Maciek
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe