komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 4 grudnia 2020

Barbary, Krystiana

Szkoły średnie pracują w trybie nauczania hybrydowego

poniedziałek, 19.10.2020 19:44 , komentarze: 0 , odsłony: 855
kategorie artykułu:

Od 19 października szkoły ponadpodstawowe pracują w trybie nauczania hybrydowego. Decyzja ta związana jest z nowymi obostrzeniami, jakie ogłosił premier Mateusz Morawiecki w związku ze stale zwiększającą się liczbą zakażeń Covid-19. 

 

W Kłodzkiej Szkole Przedsiębiorczości obowiązuje nauczanie hybrydowe, które polega na tym, że część oddziałów w danym tygodniu realizuje zajęcia w trybie stacjonarnym w szkole, część zaś na odległość. Obie formy nauczania dla danych klas występują przemiennie, a zmiana następuje co tydzień. Uczniowie klas maturalnych w ciągu najbliższych tygodni realizują zajęcia wyłącznie w trybie stacjonarnym, w szkole.

W Zespole Szkół Technicznych w Kłodzku, w dniach 19-23.10 do szkoły przychodzą uczniowie z parzystymi numerami w dzienniku. W dniach 26-30.10 w zajęciach w szkole uczestniczyć będą uczniowie z numerami nieparzystymi. Ci, którzy pozostają w domu uczestniczyć mają w zajęciach zdalnych. Uczniowie klas czwartych oraz klasy trzecie i technik spedytor uczą się stacjonarnie. 

W Liceum Ogólnokształcącym nr I im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku klasy trzecie (maturalne) w całości realizują nauczanie stacjonarne. Klasy pierwsze, drugie po szkole podstawowej oraz drugie po gimnazjum - uczyć się będą w trybie hybrydowym. Dokładny harmonogram dostępny jest na stronie szkoły   .

System nauczania hybrydowego wprowadzono również w Noworudzkiej Szkole Technicznej, gdzie uczniowie poszczególnych klas będą uczyć się w szkole 2 lub 3 razy w tygodniu. W pozostałych dniach prowadzone będzie nauczanie zdalne lub wedle harmonogramu odbywać będą praktyki.  

 

Lista szkół będzie aktualizowana. 

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ELMECIK
ELMECIK