Szymon Terlecki z „HS” Team Kłodzko najlepszym pływakiem zawodów w Legnicy. Zdobył 3 złote medale! [FOTO]

poniedziałek, 22.4.2024 09:41 2878 1

Siedem medali oraz świetne starty podczas zawodów w Legnicy! Zawodnicy „HS” Team Kłodzko w sobotę, 20 kwietnia, wzięli tam udział w II Pucharze Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Czy liczycie Państwo, ile razy pisaliśmy już o sukcesach Szymona Terleckiego?!

– 5. na 200 m stylem zmiennym.

Ogromne brawa dla najmłodszych zawodniczek, które wywalczyły miejsca w pierwszej dziesiątce w klasyfikacji i poprawiły rekordy życiowe:
Antonina Jurak,
Zuzanna Gójska.

Bardzo dobre czasy oraz wysokie lokaty w poszczególnych konkurencjach wypływały również starsze zawodniczki:
Weronika Ryba,
Amelia Wawrzos,
Julia Jabłońska,
Judyta Michalska,
Wiktoria Sorokowska.

„HS” Team Kłodzko wywalczył dwa 4. miejsca w sztafetach kobiet:
– 4x50 m stylem dowolnym oraz 4x50 m stylem zmiennym w składzie: Aleksandra Tulska, Julia Jabłońska, Alicja Siek i Zuzanna Starzak.

W klasyfikacji medalowej zajęliśmy 5. miejsce, a młodych zawodników wspierali rodzice, trenerzy oraz Martyna Poręba, starsza koleżanka klubowa. Gratulujemy im wszystkim! [-]

Wyjazd na zawody został sfinansowany z dotacji Gminy Miejskiej Kłodzko. Klub dziękuje Michałowi Piszko, burmistrzowi Kłodzka.

Zdjęcia: „HS” Team Kłodzko.