komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 26 lipca 2021

Anny, Miroslawy

Tomasz Duszyński spotkał się z czytelnikami na Twierdzy Kłodzko

poniedziałek, 21.6.2021 10:49 , komentarze: 0 , odsłony: 584
kategorie artykułu:

Mimo upału liczne grono wiernych czytelników przyszło  na dziedziniec przed kazamatą Wielkich Kleszczy, gdzie spotkali się z autorem kryminałów retro Tomaszem Duszyńskim i prowadzącą spotkanie Klaudią Lutosławską-Nowak.

Na początku spotkania moderatorka złożyła autorowi gratulacje z okazji otrzymania dwóch prestiżowych nagród: Wielkiego Kalibru Czytelników za kryminał retro „Glatz. Kraj Pana Boga.” oraz II miejsca na festiwalu Kryminalny Magiel  w Gostyniu. 

Podczas dwugodzinnego wieczoru autorskiego, przygotowanego przez kłodzką bibliotekę i Twierdzę Kłodzko, zebrani dowiedzieli się co p. Tomasz robił przez ostatni rok, nad czym aktualnie pracuje, jak zbiera materiały do swoich książek. Rozmawiano tatkżeo mocnych postaciach kobiecych Agnes, Gabriel von Magnis, Grety Fischer i czy pojawią się w kontynuacji cyklu.

Tomasz Duszyński opowiedział o tworzonym przez siebie, Strzelińskim Festiwalu Literatury i ostatnio wydanej książce "Strzelin na dawnej pocztówce i fotografii”. Było też wiele pytań od uczestników spotkania, na które autor wyczerpująco odpowiadał.

Sądząc po wpisach do bibliotecznej kroniki  było to bardzo udane spotkanie. Oczywiście nie zabrakło autografów i wspólnych fotografii.

 

Wasze komentarze

niedziela, 18.7.2021 21:25
czwartek, 15.7.2021 13:22
poniedziałek, 12.7.2021 11:47