komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 23 października 2019

Marleny, Seweryna

Tomasz Mitraszewski - młodość i przedsiębiorczość

sobota, 14.9.2019 12:35 , odsłony: 220
kategorie artykułu:

Z pełną odpowiedzialnością i z wielką dumą stoję przed Państwem jako kanydat do Sejmu i będę walczyć o mandat poselski jako przedstawiciel naszego regionu

Jestem stąd, tu pracuję zawodowo prowadząc własną działalność gospodarczą. Znam nasze wspólne problemy i potrzeby, znam potencjał i możliwości naszego regionu.

Pracuję jako przedsiębiorca, ale też wsłuchuję się w głos mieszkańców reprezentując ich jako radny powiatowy. Prowadzę aktualny i rzeczowy dialog z włodarzami miast i gmin, znam ich oczekiwania co do kierunku rozwoju naszego regionu, ich potrzeby i oczekiwania również w kwestii samorządności.

Skuteczne działania, które prowadzą, wsparte głosem w parlamencie mogą stać się kluczowe dla naszego regionu. Dziś stoimy przed szansą, by 13 października stojąc przed wyborczą urną - zdecydować, o naszej wspólnej przyszłości.

Trzeba zadbać o rozwój regionu, który pomimo tego, że należy do Dolnego Śląska rozwija się znacznie wolniej. Tutaj, na południu województwa w porównaniu do północy Dolnego Śląska jedna z ważniejszych jest budowa odpowiedniej sieci dróg. Swoistego otwarcia powiatu. Konieczność budowy obwodnicy oraz trasy S8 - która otworzy nasz region na nowych inwestorów, ale też wzmocni potencjał turystyczny.

Wiem jak ważna jest edukacja i jakiego potrzebuje wsparcia.
Służba zdrowia, o którą należy zadbać systemowo, a walczyć tu w.powiecie o odpowiedni dostęp dla naszych mieszkańców do pomocy lekarskiej

Nie można odpowiednio reprezentować i dbać o interesy powiatu nie będąc stąd.
Nie znając ludzi, ich miejscowości i potrzeb. Nie znając również potencjału, który należy wykorzystać aby jeszcze bardziej ożywić region.

Jestem stąd i to jest powód do dumy.

Znajdziecie mnie Państwo na liście Koalicji Obywatelskiej pod numerem 5

Jeszcze nie raz przybijemy piątkę podczas tej kampanii.

Liczę na Państwa wsparcie i pozytywną, rzeczową kampanię, która nam wszystkim ma dać szansę na jeszcze większy rozwój regionu.

Zapraszam na mój profil na Facebooku 

 
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ELMECIK
ELMECIK