Torby, motyle, biżuteria i kawa w Wojciechowicach [FOTO]

piątek, 2.9.2022 10:26 259 0

Lato z biblioteką – bezpłatne zajęcia animacyjne dla dzieci i młodzieży organizuje Filia Biblioteki Publicznej Gminy Kłodzko w Wojciechowicach, aż do dnia 23 września. Warto tu być!

W ramach zajęć, wojciechowicka filia proponuje dzieciom m.in. zajęcia plastyczne, gry i zabawy, warsztaty, głośne czytanie bajek, a także naukę połączoną z zabawą. Dziewczęta na zajęciach nie próżnują, bo bibliotekarka Iza, to taka czarodziejka z kolorowymi pomysłami. Tu produkcja dekoracyjnych toreb nabrała pięknego rozmachu.  W ramach istniejącego od 2019 roku kreatywnego kółka string.art., realizowane są tu pomysły dzieci i młodzieży – ostatnio kręcenie nitek odbywało się wokół motyli. Na twarzach wszystkich małych i większych kobietek uśmiechy nie schodzą z twarzy, gdy głównym bohaterem zajęć jest biżuteria. Jest jej sporo i każda inna… Jak widać, sprawdza się też we włosach. 

W tak interesującej bibliotece jest czas na kawę, ale nie do picia, tylko do malowania. Technika malowania kawą nie jest żadną nowością u nas, bo parę dobrych lat temu nasi bibliotekarze zostali przeszkoleni przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną. Zresztą nie tylko w tej technice.  Dla tak aktywnych uczestników Lata z Biblioteką w Wojciechowicach, dyrektor Biblioteki Mariola Huzar szykuje moc atrakcji podczas tegorocznej ogólnopolskiej akcji Noc w bibliotece pod hasłem To się musi powieść. Kiedy? Widzimy się 1 października. Szczegóły opublikujemy odpowiednio wcześniej. [-]

Dodaj komentarz

Komentarze (0)