Trwają Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim [Foto]

sobota, 5.9.2020 17:14 4241 0

Na obiekcie Tauron Duszniki Arena rozgrywane są Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim. Organizatorem wydarzenia jest Polski Związek Biathlonu, a na starcie oprócz najlepszych polskich zawodników i zawodniczek z kadr seniorskich, stanęli młodzi biathloniści w kategoriach juniorskich i młodzieżowych.

Biathlon letni, czyli połączenie biegu przełajowego ze strzelaniem zagościł na obiekcie Tauron Duszniki Arena po czternastu miesiącach przerwy, a do rywalizacji zgłoszonych zostało ponad 250 zawodników i zawodniczek.

Sportowa rywalizacja rozpoczęła się w piątek, 4 września od biegów indywidualnych natomiast w sobotę, 5 września na obiekcie Tauron Duszniki Arena rozegrane zostały biegi sprinterskie. Wydarzenie zwieńczą sztafety i mass starty, jakie zaplanowane zostały na niedzielę, 6 września.

Transmisja z mistrzostw dostępna jest na Facebooku Polskiego Związku Biathlonu oraz na platformie YouTube na kanale LiveToShow.