Układali puzzle na czas w bibliotece w Żelaźnie [FOTO]

piątek, 23.9.2022 10:12 0

W Filii Biblioteki Publicznej Gminy Kłodzko w Żelaźnie nie ma nudy. O edukację i rozrywkę dba bibliotekarka Roma. Ma wiele umiejętności potwierdzonych certyfikatami. Wszystkie wykorzystuje w pracy bibliotekarskiej. 

Nie tak dawno odbyły się tu zawody w układaniu puzzli na czas. W zmaganiach udział wzięło 10 dzieci w różnym wieku. Wszyscy mieli te same układanki z serii Psi patrol – 60 elementów do wykorzystania. Byli też kibice, którzy bacznie obserwowali zawodników. Przed startem, dzieci zajęły dogodne miejsca, jednak największym powodzeniem cieszyła się po prostu podłoga. Na znak start zaczęło się… Nagrody były bardzo ciekawe i każdy już miał coś upatrzonego na oku. Gra była zacięta, bo ten kto ułożył puzzle wybierał sobie nagrodę. 

Pierwsze miejsce zajęła Magdalena  Średniawa, która swój Psi patrol ułożyła w ciągu sześciu minut. Drugie miejsce  zajął Piotr Radzewicz, a czas układania wyniósł 7 minut. Trzecie miejsce wywalczyła Łucja Biernat.  Wyróżnienie trafiło do Oliwki Oczkowskiej. Najmłodsza zawodniczka miała 5 lat i też spisała się na medal. 

Na prośbę dzieci, ciąg dalszy zawodów nastąpi. 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)