komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 12 maja 2021

Pankracego, Dominika

Ukradł robota odkurzającego. 40-latek został zatrzymany

poniedziałek, 12.4.2021 17:06 , komentarze: 0 , odsłony: 1938
kategorie artykułu:

Na terenie jednej z placówek handlowych w Kłodzku doszło do kradzieży robota odkurzającego. Sprawą zajęli się śledczy z Kłodzka, którzy ustalili i zatrzymali podejrzewanego. Teraz 40-latek odpowie w warunkach powrotu do przestępstwa.

- Policjanci z Wydziału Kryminalnego z kłodzkiej komendy w wyniku pracy operacyjnej ustalili i  zatrzymali mieszkańca powiatu kłodzkiego, którzy jest podejrzany o kradzież mienia. Jak ustalili funkcjonariusze, 40-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego w ubiegłym miesiącu z jednego ze sklepów na terenie Kłodzka dokonał kradzieży robota odkurzającego wart. 800 zł. W wyniku przeprowadzonych ustaleń policjanci zatrzymali podejrzewanego mężczyznę na terenie Wałbrzycha. Okazało się, że 40-latek zaraz po kradzieży sprzedał robot odkurzający przypadkowo poznanej osobie. Ponadto policjanci udowodnili zatrzymanemu, że kierował on samochodem osobowym posiadając sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Podejrzany usłyszał już  zarzuty przestępstwa - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, podinspektor Wioletta Martuszewska.

 

Okazało się, że mężczyzna był w przeszłości karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Kara z jaką musi się liczyć podejrzany   to nawet 7,5 roku pozbawienia wolności, ponieważ czynu dopuścił się w ramach tzw.”recydywy”.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 10.5.2021 13:55
2