komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 29 stycznia 2020

Zdzisława, Franciszka

Uważajmy podczas przedświątecznych zakupów

czwartek, 12.12.2019 08:36 , komentarze: 0 , odsłony: 239
kategorie artykułu:

Okres przedświąteczny to między innymi czas zakupów zarówno w sklepach znajdujących w pobliżu naszego miejsca zamieszkania jak i w dużych centrach handlowych. Mnogość promocji, kuszące propozycje i działania marketingowe powodują, że pochłonięci zakupami często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Policja powiatu kłodzkiego apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności, podczas robienia zakupów w sklepach czy na targowiskach. Prosimy o to, aby pod żadnym pozorem nie pozostawiać torebek czy też portfeli bez nadzoru. Chwila naszej nieuwagi może przyczynić się do utraty pieniędzy , dokumentów lub innych wartościowych rzeczy. 

Dogodne warunki złodziejom stwarzają miejsca o dużym skupieniu ludzi, chociażby galerie handlowe, sklepy czy też targowiska miejskie. Złodzieje wykorzystują zamieszanie i tłok, a często sami go powodują, aby ułatwić sobie prace. 
Najczęstszym wykroczeniem, a czasem nawet przestępstwem na kłodzkim targowisku są kradzieże kieszonkowe. W każdym przypadku sprawcy wykorzystują nieuwagę, a nawet roztargnienie pokrzywdzonych. 

Funkcjonariusze Policji i Straży Miejskiej w Kłodzku apelują o zachowanie szczególnej ostrożności, podczas robienia zakupów w sklepach lub na targowiskach. 

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe