komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 1 marca 2021

Antoniny, Radoslawa

Włamał się do budynku restauracji i ukradł wyposażenie wartości blisko 16 tys. złotych

wtorek, 23.2.2021 09:31 , komentarze: 2 , odsłony: 2322
kategorie artykułu:

Myślał, że sprawa przycichnie i nikt się nie dowie o włamaniu. Policjanci z Kłodzka zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego, który włamał się do budynku restauracji i ukradł wyposażenie wartości blisko 16 tys. zł. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawiania wolności nawet do 10 lat.

- Do włamania doszło kilka miesięcy temu  na terenie powiatu kłodzkiego. Jak ustalili policjanci sprawca włamał się do pomieszczenia nieczynnego lokalu gastronomicznego i ukradł armaturę łazienkową i sprzęt elektroniczny o łącznej wartości blisko 16 tys. zł. W wyniku podjętych czynności  funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju wytypowali sprawcę włamania. Okazał się nim 38-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, podinspektor Wioletta Martuszewska.

Mężczyzna został zatrzymany w ubiegły piątek. Na podstawie zebranego materiału dowodowego funkcjonariusze udowodnili zatrzymanemu popełnienie przestępstwa. 38-latek usłyszał zarzut przestępstwa kradzieży z włamaniem i  przyznał się do popełnionego czynu. Okazało się, że podejrzany w przeszłości był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Obecnie policjanci prowadzą czynności mające na celu odzyskanie skradzionego mienia. Teraz 38-latek odpowie za kradzież z włamaniem za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. 

 

Wasze komentarze

Powinni mu wsadzić jądra do szklanki z wrzątkiem.
wtorek, 23.02.2021 11:21 autor: Zenon Bombalina
ZASZCZEPIĆ BEZ WYMAZYWANIA
wtorek, 23.02.2021 09:57 autor: .
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele