komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 4 grudnia 2020

Barbary, Krystiana

Wypadek w Szczytnej. Strażacy żegnają tragicznie zmarłych kolegów

sobota, 24.10.2020 21:12 , odsłony: 17770
kategorie artykułu:

W sobotę, 24 października na krajowej "ósemce" w Szczytnej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia samochodu ciężarowego z busem śmierć poniosło dwóch mężczyzn w wieku 41 oraz 38 lat. Ofiarami wypadku byli strażacy-ochotnicy. 

- DOTARŁA DO NAS BARDZO SMUTNA WIADOMOŚĆ. W WYPADKU SAMOCHODOWYM KTÓRY MIAŁ MIEJSCE W DNIU DZISIEJSZYM W MIEJSCOWOŚCI SZCZYTNA ŚMIERĆ PONIÓSŁ NACZELNIK OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KROSNOWICACH KRZYSZTOF GIL ORAZ BYŁY WIELOLETNI CZŁONEK NASZEJ JEDNOSTKI STANISŁAW PETELSKI. SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA RODZINOM, ZNAJOMYM I PRZYJACIOŁOM JAK RÓWNIEŻ DRUHOM OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ Z KROSNOWIC. SPOCZYWAJCIE W POKOJU! CZEŚĆ WASZEJ PAMIĘCI! - napisali druhowie z OSP KSRG Ołdrzychowice Kłodzkie.

 

- W dniu dzisiejszym w wypadku samochodowym zginął nasz przyjaciel, kolega, wieloletni członek i naczelnik naszej jednostki, druh Krzysztof Gil. Nie znajdujemy słów by opisać jaka to dla nas strata...Byłeś naszym najlepszym przyjacielem, kolegą, druhem. Krzysztof....Miałeś tyle planów...Życie jest bardzo kruche... Czujemy ogromny ból...Tylko Ty potrafiłeś trzymać nas razem. Bez Ciebie to już nie będzie to samo...Najbliższej rodzinie składamy wyrazy współczucia Nasz Drogi Druhu, do zobaczenia po drugiej stronie... - napisali strażacy z  Ochotniczej Straży Pożarnej w Krosnowicach. 

">O tragicznym wypadku pisaliśmy TUTAJ. 

 
ELMECIK
Wymarzone wesele