Znęcał się nad matką i konkubiną. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

piątek, 12.2.2021 10:27 2348 3

Najbliższe trzy miesiące mężczyzna zatrzymany przez policjantów z Lądka-Zdroju spędzi w areszcie. Decyzję o tymczasowym aresztowaniu wydał sąd. Mieszkaniec powiatu kłodzkiego od dwóch miesięcy znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką i konkubiną. Teraz podejrzanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- Policjanci z Lądka-Zdroju zatrzymali 32-latka po tym, jak używając przemocy psychicznej, wszczął awanturę  i groził swojej matce i konkubinie pozbawieniem życia. Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z mieszkań na terenie powiatu kłodzkiego. Z przeprowadzonych ustaleń wynika, że mężczyzna już od grudnia ubiegłego roku znęcał się nad swoją matką, z która mieszkał. Wszczynał awantury, podczas których groził kobiecie i znieważał ją. Ponadto swoim agresywnym zachowaniem zmuszał ją do ucieczki z domu. Okazało się, że 32-latek znęcał się również nad swoją konkubiną, której przy użyciu noża groził pozbawieniem życia, a także podczas awantur bił ją - oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, podinspektor Wioletta Martuszewska.

Podejrzany został przesłuchany i usłyszał zarzuty przestępstwa znęcania się. Na podstawie zebranego materiału dowodowego sąd zdecydował się na zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Przeczytaj komentarze (3)

Komentarze (3)

Karma piątek, 12.02.2021 12:34
Soyer Tomasz to 60 .
Zenon Bombalina piątek, 12.02.2021 11:36
Powinni go nabić na pal.
F. piątek, 12.02.2021 10:58
BYDLAK !!!