komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

wtorek, 18 czerwca 2019

Marka, Elzbiety

[FOTO] Dni Otwarte Doradztwa Rolniczego za nami

sobota, 18.5.2019 19:39 , komentarze: 0 , odsłony: 1752
kategorie artykułu:

Za nami 39. edycja Dni Otwartych Doradztwa Rolniczego, które zorganizowane zostały na ulicy Wałbrzyskiej w Świdnicy. Organizatorom dopisała piękna, słoneczna pogoda, a mieszkańcy mogli liczyć na sporą ilość atrakcji.

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zorganizował imprezę, która służy promocji obszarów wiejskich oraz nawiązywaniu kontaktów w branży rolniczej na Dolnym Śląsku. Spotkanie ma pokazać, dolnośląskie rolnictwo jako dynamicznie rozwijającą się część gospodarki naszego regionu.

Dolny Śląsk to także atrakcyjne turystycznie tereny z bogatą ofertą agroturystyczną i edukacyjną (zagrody edukacyjne) oraz smaczne produkty lokalne i regionalne. Impreza będzie okazją do integracji i budowania sieci kontaktów pomiędzy rolnikami i przedsiębiorcami wiejskimi, producentami i handlowcami z branży rolniczej oraz doradcami rolniczymi i pracownikami innych instytucji zaangażowanych w rozwój obszarów wiejskich na terenie naszego województwa.

Nie zabrakło zatem stoisk z lokalnymi produktami, rękodziełem, czy konkursów. Słowem- każdy znalazł coś dla siebie.

To jednak nie wszystko. W punktach informacyjnych uczestnicy imprezy mogli uzyskać fachową wiedzę m.in. na temat technologii produkcji, rozwoju obszarów wiejskich, możliwości uzyskania wsparcia z unijnych środków pomocowych, odnawialnych źródeł energii, środków do produkcji rolniczej czy oferty doradztwa rolniczego.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii.

 

 

Wasze komentarze

SKUP AUT
SKUP AUT
Przedszkole Abrakadabra
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Szpital LATAWIEC
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Cukiernia Kasia