[FOTO] Finał Świdnickich Czwartków Lekkoatletycznych - medale i upominki rozdane
160 uczestników zgromadziła majowa edycja Świdnickich Czwartków Lekkoatletycznych. Spotkaliśmy się w czwartek, 12 maja na Stadionie Miejskim im. Janusza Kusocińskiego. Ostatni w tym roku szkolnym ŚCZL odbędzie się 2 czerwca. Po nim wyłoniona zostanie reprezentacja, która 18 i 19 czerwca wyjedzie na finałowe zawody ogólnopolskiej akcji „Czwartków Lekkoatletycznych”. Finał zaplanowano 18 i 19 czerwca w Łodzi.
Na młodych sportowców tradycyjnie czekały biegi na dystansie od 60 do 1000 metrów, a także cieszące się coraz większym zainteresowaniem konkurencje techniczne – skok w dal i pchnięcie kulą. Uzyskano wiele wartościowych rezultatów, a piękna pogoda sprzyjała biciu „życiówek”.
Wydarzenie współorganizowane jest Świdnicką Grupę Biegową, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Powiatowe Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Świdnicy, Urząd Miejski w Świdnicy, Lokalną Organizacje Turystyczną Księstwo Świdnicko-Jaworskie oraz wielokrotnego medalistę Mistrzostw Polski w skoku w dal Mateusza Jopka.
BIEG DZIEWCZĘTA (2017 i MŁODSZE) – 60 METRÓW
W kolejnych rubrykach: punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
- Nadia Budny (Świdnica) 50 198 4
- Ewa Wełna (Świdnica) 49 189 4
- Kornelia Mikunda 48 86 2
- Kalina Skiba (Świdnica) 47 180 4
- Sara Kukla (Świdnica) 46 184 4
- Patrycja Wiktor (Świdnica) 45 87 2
- Helena Gadzińska (Świdnica) 44 44 1
- Pola Rychel (Świdnica) 43 43 1
- Martyna Tadla (Świdnica) 42 80 2
- Bianka Kolon (Świdnica) 41 84 2
- Lila Rychel 40 110 3
- Hania Norbert (Świdnica) 39 164 4
- Matylda Skórzyńska (Świdnica) 38 75 2
- Alicja Rewińska (Świdnica) 37 112 3
- Nina Kolon (Świdnica) 36 155 4
- Sara Orleańska (Witoszów Dln.) 35 105 3
- Liliana Okupnik (Świdnica) 34 113 3
- Maria Lewandrowska (Świebodzice) 33 104 3
- Natalia Zienkiewicz (Świdnica) 32 107 3
- Olga Bogacz (Świdnica) 31 99 3
- Milena Liszka (Milikowice) 30 179 4
- Urszula Bąkiewicz (Świdnica) 29 58 2
Alicja Walaś (Świdnica) – 137 3
Alicja Tomaszewska (Świdnica) – 76 2
Iga Mazur (Świdnica) – 101 3
Zuzia Dyko (Świdnica) – 44 1
Elimia Lichota – 44 1
Iga Kuc – 43 1
BIEG CHŁOPCY (2017 i MŁODSI) – 60 METRÓW
W kolejnych rubrykach: punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
- Mieszko Lewandrowski (Świebodzice)50 199 4
- Adam Dziedzic (Świdnica) 49 193 4
- Tymoteusz Gryka (Świdnica) 48 147 3
- Kacper Czerwiak (Świdnica) 47 189 4
- Wiktor Ciapka (Świdnica) 46 185 4
- Marcel Florian (Świdnica) 45 45 1
- Bartłomiej Gromek (Świdnica) 44 180 4
- Kuba Herba (Witoszów Dln.) 43 172 4
- Wojciech Bialik (Świdnica) 42 42 1
- Kuba Zasiadis (Świdnica) 40 116 3
- Mikołaj Szewczyk (Świdnica) 39 120 3
- Stanisław Bąkiewicz (Świdnica) 38 170 4
- Franciszek Kułakowski (Świdnica) 37 77 2
- Mikołaj Michalski (Szczepanów) 36 142 4
- Stanisław Olszewski (Witoszów Dln.)35 73 2
- Radosław Strzelczyk (Świdnica) 34 156 4
- Tymoteusz Zawisza (Świdnica) 33 145 4
- Maciej Bryl (Świdnica) 32 146 4
- Wojciech Szczepański (Jaworzyna) 31 133 4
- Bartosz Sudoł (Świdnica) 30 30 1
- Adam Sawko (Świdnica) 29 29 1
- Kajetan Pawłowski (Świdnica) 28 119 4
Hubert Bieżyński (Świdnica) – 82 2
Marcel Przerada (Strzegom) – 73 2
Leon Kurpisz (Świdnica) – 38 1
Karol Tomaszewski (Świdnica) – 69 2
Julian Kowalczyk (Świebodzice) – 35 1
Tymon Kokoszko (Świdnica) – 34 1
Nikodem Żyłka (Świdnica) – 74 2
Jakub Kownacki (Świdnica) – 31 1
Adam Wojciechowski (Świdnica) – 29 1
Filip Walczak (Świdnica) – 28 1
Piotr Strugała (Świdnica) – 72 2
Michał Żuberek (Witoszów Dln.) – 37 1
Mateusz Żuberek Witoszów Dln.) – 34 1
Nikodem Szczepankiewicz – 38 1
Antel Kudela – 29 1
Paweł Makowski – 27 1
BIEG DZIEWCZĘTA (2015-2016) – 100 METRÓW
W kolejnych rubrykach: punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
- Liliana Zienkiewicz (Świdnica) 50 195 4
- Lena Demczyszak (Czechy) 49 197 4
- Martyna Lewandrowska (Świeb.) 48 185 4
- Emilia Kucharska (Świdnica) 47 176 4
- Natalia Mirowicz (Wilków) 46 132 3
- Emilia Klima (Świdnica) 45 126 3
- Helena Drozdowska (Świdnica) 44 128 3
- Karolina Bialik (Świdnica) 43 43 1
- Milena Krenczyk (Świdnica) 42 139 3
- Dominika Werner (Świdnica) 41 127 3
- Iga Strzelczyk (Świdnica) 40 147 4
- Ola Antoniak (Świdnica) 39 72 2
- Maja Żyłka (Świdnica) 38 157 4
- Pola Szulikowska (Świdnica) 37 78 2
- Kasia Janeczko (Świdnica) 36 125 4
- Anna Panek (Komorów) 35 103 3
- Emilia Cieśla (Świdnica) 34 58 2
- Nina Pławecka (Bystrzyca Dln.) 33 96 3
- Iga Czerniak (Świdnica) 32 87 3
- Zola Budny (Świdnica) 31 173 4
- Basia Gajewska (Świdnica) 30 94 3
Lena Ciarkowska (Świdnica) – 132 3
Zosia Jarosz (Świdnica) – 112 3
Janka Okniańska (Świdnica) – 73 2
Konstancja Korczowska (Świdnica) – 35 1
Nina Tomala (Świdnica) – 64 2
Agata Krzos (Świdnica) – 65 2
Tosia Strugała (Świdnica) – 69 2
Eliza Miśkiewicz – 54 2
Kalina Gut (Świdnica) – 36 1
Pola Trochim (Lutomia) – 35 1
Zofia Skrzypek – 42 1
Zofia Jakacka – 41 1
Matylda Lichota – 38 1
Maja Kosiorowska – 29 1
Emilia Szymonowicz – 28 1
BIEG CHŁOPCY (2015-2016) – 100 METRÓW
W kolejnych rubrykach: punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
- Jan Dziedzic (Świdnica) 50 198 4
- Kostek Rychel (Świdnica) 49 195 4
- Fabian Karakulski (Świdnica) 48 48 1
- Franciszek Konopski (Świdnica) 47 180 4
- Oskar Jamroziński (Świebodzice) 46 168 4
- Milan Mołoń (Świdnica) 45 179 4
- Krzysztof Małolepszy (Jaworzyna) 44 85 2
- Borys Obrał (Tomkowa) 43 111 3
- Alan Baran (Świdnica) 42 178 4
- Olaf Lachowicz (Świdnica) 41 81 2
- Tymon Sudoł (Świdnica) 40 40 1
- Adam Kuc (Pszenno) 39 150 4
- Antoni Żędzianowski (Świdnica) 38 38 1
- Wojciech Pyk (Świdnica) 37 153 4
- Szymon Zawisza (Świdnica) 36 183 4
- Leon Grodowski (Świdnica) 35 137 4
- Andrzej Cichocki (Świdnica) 34 96 3
- nr zawodnika 89
- Szymon Kuselski (Świdnica) 32 32 1
- Arkadiusz Gromek (Świdnica) 31 122 4
- Tymoteusz Pawłowski (Świdnica) 30 136 4
- Miłosz Tadla (Świdnica) 29 117 3
- Gustaw Pelski (Świdnica) 28 115 4
- Michał Cichocki (Świdnica) 27 80 3
- nr zawodnika 161
Maciek Kownacki (Świdnica) – 130 3
Daniele Carotenuto (Świdnica) – 42 1
Kamil Walczak (Świdnica) – 39 1
Wojtek Borowy (Świdnica) – 124 3
Oskar Rozumkiewicz (Świdnica) – 102 3
Seweryn Tomasik (Świdnica) – 93 3
Jan Wojciechowski (Świdnica) – 30 1
Ignacy Kruk (Świdnica) – 27 1
Artem Cudnotsev (Świdnica) – 35 1
Bryan Gasior – 44 1
Antoni Piekarz – 43 1
Leo Szczepankiewicz – 34 1
Jacek Łapacz – 32 1
Franek Kowalczyk – 26 1
Oliwier Dryja – 25 1
BIEG DZIEWCZĘTA (2013-2014) – 200 METRÓW
W kolejnych rubrykach: punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
- Iza Majewska (Świdnica) 50 199 4
- Tosia Cebo (Świdnica) 49 194 4
- Anna Szczepańska (Jaworzyna) 48 193 4
- Kaja Rychel (Żarów) 47 47 1
- Gabriela Orleańska (Witoszów) 46 132 3
- Martyna Liszka (Milikowice) 45 183 4
- Iga Szczerska Świdnica) 44 177 4
- Anna Mackiewicz (Świdnica) 43 87 2
- Joanna Sawko (Świdnica) 42 42 1
Martyna Brańka (Pożarzysko) – 91 2
Agata Kudarewska (Świdnica) – 42 1
Emilia Papież (Świdnica) – 41 1
Aniela Andrzejewska (Witoszów) – 46 1
Zuzanna Zielińska (Boleścin) – 44 1
Amelia Gaweł (Witoszów) – 42 1
Martyna Szymańska – 49 1
Marysia Miłkowska – 46 1
Iga Makowska – 42 1
Jagoda Antoniak – 41 1
Lidia Tomaszewska – 40 1
BIEG CHŁOPCY (2013-2014) – 200 METRÓW
W kolejnych rubrykach: punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
- Bartosz Kurek (Grodziszcze) 50 200 4
- Adrian Matyjak (Świdnica) 49 147 3
- Łukasz Wełna (Świdnica) 48 188 4
- Kajetan Dzień vel Rakoczy (Ś-ca) 47 192 4
- Mateusz Kalemba (Mielęcin) 46 92 2
- Adam Dębek (Świdnica) 45 183 4
- Antoni Klusek-Stachur (Świdnica) 44 44 1
- Christian Rewiński (Świdnica) 43 125 3
- Ignacy Pamuła (Jaworzyna) 42 42 1
- Jakub Styczeń (Bojanice) 41 127 3
- Bartosz Drozdowski (Świdnica) 40 119 3
- Oliwier Chlewicki (Świdnica) 39 153 4
Wiktor Rozumkiewicz (Świdnica) – 129 3
Gabriel Duralak (Świdnica) – 74 2
Ilias Czarnecki (Świebodzice) – 90 2
Bartosz Kowalczyk (Świdnica) – 44 1
Wiktor Górski (Tomkowa) – 42 1
Ostap Bodnaruk (Świdnica) – 40 1
Antoni Pękala (Świdnica) – 79 2
Gabriel Kuc (Świdnica) – 75 2
Alan Dryja – 47 1
Czesiu Wyszomirski – 40 1
Filip Kasperkiewicz – 39 1
BIEG DZIEWCZĘTA (2011-2012) – 300 METRÓW. ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
- Zosia Malczyk (Świdnica) 50,83 50 200 4
- Julia Zaruska (Świdnica) 53,19 49 196 4
- Julia Klima (Świdnica) 55,31 48 192 4
- Maria Jakacka (Piotrowice) 58,10 47 141 3
- Nina Kistela (Świdnica) 1:12,19 46 171 4
Henryka Biniaszewska (Ś-ce) – 45 1
Ola Podhorodecka (Ś-ca) – 93 2
Malwina Mitura (Świdnica) – 91 2
BIEG CHŁOPCY (2011-2012) – 300 METRÓW. ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
- Igor Paszkowski (Domanice) PK 51,20 – – 1
- Borys Święcicki (Świdnica) 54,85 49 146 3
- Kamil Ulfik (Świdnica) 55,12 48 48 1
- Miłosz Styczeń (Bojanice) 57,18 47 144 3
- Paweł Gorlowski (Świdnica) 59,32 46 46 1
- Igor Szczerski (Świdnica) 59,32 45 182 4
- Wojciech Pamuła (Świdnica) 1:00,18 44 44 1
- Jan Korczyński (Świdnica) 1:00,95 43 178 4
- Janusz Kuc (Pszenno) 1:01,70 42 179 4
Bartosz Demczyszak (Czechy) – – 149 3
Tomasz Czerwiak (Świdnica) – – 45 1
Kajetan Baran (Świdnica) – – 43 1
Paweł Gorlowski – – 48 1
Kuba Piekarz – – 47 1
Filip Mańkowski – – 44 1
Dariusz Szczepański – – 42 1
BIEG DZIEWCZĘTA (2009-2010) – 600 METRÓW. ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
- Emilia Jakacka (Piotrowice Św.) 2009 2:05, 72 50 199 4
- Luiza Szczepańska (Żarów) 2009 2:05, 72 49 197 4
- Julia Rychel (Świdnica) 2010 2:09,04 48 192 4
- Ola Szpytma (Witoszów Dln.) 2010 2:12,51 47 176 4
- Maja Kistela (Świdnica) 2009 2:20,02 46 186 4
- Zuzia Ucieszyńska (Wieruszów) 2009 2:36,14 45 180 4
- Judyta Szydłowska (Witoszów Dln.) 2009 2:36,45 44 175 4
- Emilia Buda (Świdnica) 2009 3:07,48 43 121 2
Anika Kudarewska (Świdnica) 2009 – – 47 1
Lena Cech (Witoszów Dln.) 2010 – – 124 3
Julia Tomasik (Świdnica) 2010 – – 126 3
Gosia Woźniak (Żarów) 2010 – – 46 1
Gabriela Góralska (Komorów) 2010 – – 80 2
Ewelina Szczepańska – – 38 1
BIEG CHŁOPCY (2009-2010) – 1000 METRÓW. ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
- Oskar Walewski (Świdnica) 2010 3:34,92 50 200 4
- Adam Andrzejewski (Witoszów) 2010 3:38,55 49 196 4
- Jan Olszewski (Witoszów) 2010 3:49,46 48 96 2
- Karol Panek (Komorów) 2010 3:57,27 47 178 4
- Patryk Mizuła (Witoszów D.) 2009 4:02,43 46 46 1
- Maciej Cisek (Witoszów) 2010 4:03,50 45 183 4
- Andrzej Rzeczkowski (Świdnica) 2010 4:17,39 44 175 4
- Igor Śliwowski (Świdnica) 2010 4:51,45 43 174 4
- Szymon Wiśniewski (Świdnica) 2009 5:01,88 42 167 4
- Filip Turek (Witoszów Górny) 2009) 5:26,07 41 122 3
Miłosz Zdybel (Świdnica) 2010 – – 87 2
Arsen Bodnaruk (Pszenno) 2010 – – 44 1
Marcel Gaweł (Witoszów) 2010 – – 42 1
Staś Piekarz – – 48 1
Aleksander Ptak – – 47 1
Karol Kudela – – 43 1
BIEG DZIEWCZĘTA (2007-2008) – 1000 METRÓW
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
- Martyna Budzyń (Witoszów) 50 200 4
- Wiktoria Molińska (Świdnica) 49 190 4
- Aleksandra Denysiewicz (Świdnica) 48 190 4
Hania Dębek (Świdnica) – 99 2
Oliwia Brańka (Pożarzysko) – 96 2
Camilla Baczyńska (Świdnica) – 47 1
BIEG CHŁOPCY (2007-2008) – 1000 METRÓW
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
- Wiktor Terka (Pogorzała) 50 200 3
- Dorian Pyk (Świdnica) 49 195 4
Antonio Carotenuto (Świdnica) – 49 1
Maciej Dobrowolski (Bystrzyca D.) – 96 2
BIEG DZIEWCZĘTA (2004-2006) – 1200 METRÓW
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
Brak
BIEG CHŁOPCY (2004-2006) – 1200 METRÓW
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
Brak
Kuba Kierul – – 50 1
SKOK W DAL DZIECZĘTA (2010, 2011 i młodsze). . ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: wynik, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
- Julia Klima 2011 (Świdnica) 3,61 50 150 3
- Zosia Malczyk 2011 (Świdnica) 3,57 49 147 3
- Julia Zaruska 2011 (Świdnica) 3,08 48 94 2
- Martyna Liszka (Milikowice) 2013 2,47 47 47 1
- Liliana Zienkiewicz 2015 (Świdnica) 2,35 46 137 3
- Gabrysia Orleańska (Witoszów) 2,35 45 45 1
- Anna Mackiewicz 2013 (Świdnica) 2,30 44 91 2
- Nina Kistela (2012, Świdnica) 2,18 43 137 3
- Martyna Lewandrowska 2015 (Ś-ce) 1.95 42 42 1
- Patrycja Wiktor 2017 (Świdnica) 1,85 41 83 2
- Asia Sawko 2014 (Świdnica) 1,69 40 40 1
- Helena Drozdowska (2016, Świdnica) 1,68 39 39 1
Lena Cech 2010 (Świdnica) – – 45 1
Hanna Norbert 2019 (Świdnica) – – 43 1
Lena Ciarkowska 2015 – – – 1
Ola Podhorodecka 2011 (Strzegom) – – 48 1
Anna Szczepańska 2014 (Jaworzyna) – – 46 1
Zuznanna Zielińska (2013, Boleścin) – – 45 1
SKOK W DAL DZIECZĘTA (2009). ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
- Ewelina Szczepańska (Żarów) 3,14 50 150 3
- Judyta Szydłowska (Witoszów) 2,87 49 147 3
Emilia Buda (Świdnica) – – 48 1
Martyna Budzyń (Witoszów) PK 2007 3,78 – – 2
Wiktoria Molińska (Witoszów) PK 2008 3,35 – – 2
SKOK W DAL CHŁOPCY (2010, 2011 i młodsi) ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
- Maciej Cisek 2010 (Świdnica) 3,88 50 150 3
- Igor Paszkowski 2011 (Domanice) 3,42 ? PK 1
- Jan Sowa (Bystrzyca) 3,33 49 49 1
- Igor Śliwowski 2010 (Świdnica) 2,98 48 136 3
- Miłosz Styczeń 2012 (Bojanice) 2,88 47 86 2
- Jan Olszewski 2010 (Witoszów) 2,78 46 93 2
- Adam Dębek 2013 (Świdnica) 2,74 45 45 1
- Łukasz Wełna 2013 (Świdnica) 2,70 44 135 3
- Kajetan Dzień vel Rakoczy 2014 (Świdnica)2,67 43 129 3
- Antoni Klusek-Stachurski 2013 (Świdnica) 2,62 42 42 1
- Bartosz Kurek 2013 (Świdnica) 2,46 41 90 2
- Bartosz Drozdowski 2011 (Świdnica) 2,13 40 122 3
- Mateusz Kalemba 2013 (Mielęcin) 1,89 39 76 2
- Mieszko Lewandrowski 2017 (Świeb.) 1,65 38 38 1
Bartosz Demczyszak 2012 (Czechy) – – 97 2
Oskar Walewski 2010 (Świdnica – – 47 1
Adam Dębek 2013 (Świdnica – – 43 1
Marcel Mołoń 2011 (Świdnica) – – 82 2
Daniele Carotenuto 2015 (Świdnica) – – 40 1
Andrzej Rzeczkowski 2010 (Świdnica) – – 39 1
Ignacy Kruk 2015 (Świdnica) – – 38 1
Leon Kurpisz 2018 (Świdnica) – – 36 1
Arsen Bodnaruk 2010 (Pszenno) – – 48 1
Karol Panek 2010 (Komorów) – – 46 1
Marcel Gaweł 2010 (Witoszów) – – 43 1
Tomasz Czerniak 2011 (Świdnica) – – 42 1
Wiktor Górski 2013 (Świdnica) – – 37 1
Gabriel Kuc 2013 (Świdnica) – – 36 1
Ostap Bodnaruk 2013 (Pszenno) – – 35 1
Artem Chodnutsev 2015 (Świdnica) – – 34 1
SKOK W DAL CHŁOPCY (2009). ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
- Patryk Mizuła 2009 (Świdnica) 3,16 50 50 1
- Szymon Wiśniewski 2009 (Świdnica) 2,85 49 149 3
- Filip Turek 2009 (Witoszów Grn.) 2,75 48 97 2
PCHNIĘCIE KULĄ DZIEWCZĘTA (2009) – 2 kg. . ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
- Judyta Szydłowska 2009 (Witoszów) 6,18 50 148 3
- Zuzia Ucieszyńska 2009 (Wieruszów) 6,13 49 149 3
- Emilia Buda 2009 (Świdnica) 4,90 48 96 2
PK
- Zosia Malczyk 2011 (Świdnica) 8,19 3
- Martyna Budzyń 2007 (Witoszów) 7,37 3
- Anna Szczepańska 2014 Jaworzyna 3,89 1
- Helena Drozdowska 2016 (Świdnica 2,37 2
- Zola Budny 2015 (Świdnica) 2,05
- Marysia Lewandrowska 2015 (Świdnica) 2,04 1
- Matylda Skórzyńska 2017 (Świdnica) 1,31 1
- Kornelia Mikunda 2017 (Świdnica) 1,29 1
PCHNIĘCIE KULĄ CHŁOPCY (2009) – 3 kg. . ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów
- Szymon Wiśniewski 2009 (Świdnica) 4,97 50 150 3
- Filip Turek 2009 (Witoszów G.) 3,84 49 98 2
PK
- Maciej Cisek 2010 (Witoszów) 6,14
- Adam Andrzejewski 2010) (Komorów) 5,64
- Igor Śliwowski 2010 (Świdnica) 4,95
- Wojciech Pamuła 2012 (Świdnica) 4,32
- Mateusz Kalemba 2013 (Mielęcin) 4,10
- Kajetan Skiba 2012 (Świdnica) 3,96
- Miłosz Styczeń 2012 (Świdnica) 3,78
- Kajetan Dzień vel Rakoczy 2014 (Świdnica)3,77
- Antek Kusek-Stachurski (2013) Świdnica 3,60
- Ignacy Pamuła 2014 (Świdnica) 3,20
- Adam Dębek 2013 (Świdnica) 3,10
- Bartosz Drozdowski 2013 (Świdnica) 3,08
- Oskar Jamroziński 2015 (Świebodzice) 2,80
- Jakub Styczeń 2014 (Bojanice) 2,62
- Mieszko Lewandrowski 2017 (Świebodzice) 2,39
- Chrystian Rewiński 2014 (Świdnica) 1,91
- Kuba Zisiadis 2017 (Świdnica) 1,59
- Wiktor Ciapka 2017 (Świdnica) 1,38
foto Mariusz Ordyniec
Dodaj komentarz
Komentarze (0)