[FOTO] Halloween z Fundacją Patataj

niedziela, 30.10.2022 08:45 1124 0

Fundacja Patataj zorganizowała 29 października halloweenowe spotkanie ze swoimi podopiecznymi. Celem wydarzenia było pozyskanie funduszy na utrzymanie podopiecznych fundacji.

 

- Nasza Fundacja zajmuje się ratowaniem życia koni oraz innych zwierząt gospodarskich takich jak krowy, alpaki, gwanako, kucyków, osłów, zebr, wielbłądów, owiec, kóz, lam, świń, ptaków itp . Nasza siedziba znajduje się w Witoszowie Dolnym na dzierżawionym przez nas terenie 30 hektarowego starego poligonu gdzie azyl znalazło już 6 koni, 6 kucyków, 3 osiołki, 3 barany ale ilość wciąż zmienia się na plus . W tym momencie nie zajmujemy się interwencjami ale jeśli wiesz o nieprawidłowościach związanych z traktowaniem takich zwierząt prosimy o kontakt a postaramy się to sprawdzić . Nasze sanktuarium zapewnia dożywotni byt zwierzętom, nie szukamy domów adopcyjnych ponieważ trafiające do nas zwierzęta potrzebują stabilizacji oraz mają nikłe szanse na adopcję ze względu na choroby lub podeszły wiek. Najstarszy z naszych zwierzaków to kucyk który ma 33 lata oraz bardzo chore nogi , wiek koni to około 14-22 lata i towarzyszą im zwyrodnienia, przebyte kontuzje lub problemy behawioralne a jedyne czego teraz potrzebują to spokój, pełny brzuszek oraz stabilizacja. Jesteśmy otwarci na odwiedziny i poznanie naszej pracy od podstaw. Zapraszamy na nasz instagram oraz facebook gdzie można obserwować nasze działania każdego dnia. Potrzebujemy pomocy finansowej aby ogrodzić kolejne padoki , wykarmić wszystkie zwierzaki , opłacić weterynarza oraz dalej pomagać. Fundacja Patataj Animals Sanctuary powstała dla zwierząt i ludzi , aby nieść pomoc  - mówią członkowie Fundacji Patataj.

 

Podczas imprezy można było zrobić zdjęcia z końmi, pojeździć na quadach, zajrzeć do poradzieckiego bunkra, upiec kiełbaski i dobrze się bawić.

 Foto: Michał Stuła

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)