komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

poniedziałek, 26 lipca 2021

Anny, Miroslawy

[FOTO] Kopnął chłopca w twarz na placu zabaw. Matka prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy

piątek, 14.5.2021 11:24 , komentarze: 11 , odsłony: 7702

27 kwietnia 2021 r. około godziny 19.00 na Osiedlu Młodych w Świdnicy, na placu zabaw przy ulicy Prądzyńskiego (obok Kościoła NMP Królowej Polski w Świdnicy) nieznany sprawca kopnął w twarz dziecko, w wyniku czego, poszkodowany chłopiec, musiał skorzystać z pomocy medycznej.

Mój syn został napadnięty przez nieznanego mężczyznę. Kiedy chłopcy – syn i dwóch kolegów – bawili się na placu zabaw, podszedł do nich nieznany im mężczyzna i nagle bez żadnego powodu kopnął mojego syna w twarz (syn w tym momencie siedział na trawie, dlatego nawet nie zdążył zareagować w żaden sposób na zadany mu cios). W wyniku napaści syn doznał uszkodzenia twarzy, w konsekwencji czego należało wykonać chirurgiczne zszywanie rany, założono 4 szwy wewnątrz dolnej wargi. Prawdopodobnie czeka syna jeszcze zabieg w ramach chirurgii plastycznej - opisuje pani Agnieszka.

Nie wiadomo co było przyczyną agresji mężczyzny, który w brutalny sposób napadł nastolatka.

- Mojego syna spotkało coś, co nie powinno mieć miejsca. Zwłaszcza w „biały dzień”, na placu zabaw. Od dnia zdarzenia, syn nie czuje się bezpiecznie, kiedy sam przebywa poza domem. Skoro nie w takich miejscach, to gdzie nasze dzieci mają czuć się bezpieczne. Dzieci mają prawo żyć bez strachu i bólu. Jeśli w tym dniu ktoś z Państwa widział w Świdnicy podobnego mężczyznę, to proszę o prywatną wiadomość. Być może ktoś z Państwa widuje podobnego mężczyznę w swoim sąsiedztwie, albo kojarzy z kimś, kogo spotyka w drodze do pracy, w sklepie, na spacerze. Wszelkie informacje są mile widziane. Chciałabym, aby mężczyzna, który skrzywdził mojego syna, został zatrzymany i odpowiedział przed sądem za swoje zachowanie - apeluje kobieta.

Rysopis sprawcy, który podały dzieci: mężczyzna, około 30-40 lat, wzrost ok. 174 cm, łysiejący z krótkimi włosami w siwym kolorze, niebieskie oczy, siwa broda (ok. 3-4 cm). W tym dniu ubrany był w bluzkę z długim rękawem ciemnego koloru, kamizelkę dzianinową ciemnego koloru w jasną kratkę (romby), spodnie długie beżowego koloru.

Informacje można przekazywać najbliższej jednostce policji.

 

Wasze komentarze

Obawiam się czy jesteś zdrowy na umyśle?
sobota, 15.05.2021 17:11 autor: Ja
Ja się nie obawiam. Ja wiem, że on nie jest...
poniedziałek, 17.05.2021 00:05 autor: Kozel
Naćpają się czym popadnie i takie są efekty.
piątek, 14.05.2021 14:24 autor: wow
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra