[FOTO] Otworzył się nowy salon łazienek w Świdnicy

poniedziałek, 21.11.2022 07:19 3701

15 listopada br., przy ul. Wrocławskiej, na powierzchni 600 m2, otworzył się największy w Świdnicy salon łazienek, będący 64 oddziałem polskiej sieci  salonów łazienkowych BLU.

 
 
 - BLU to lider na rynku branży wyposażenia łazienek  – mówi Dariusz Wieczerzak, dyrektor sprzedaży sieci BLU. -  Firma istnieje od 2005 roku, a jej misją jest tworzenie „Łazienek na miarę” każdego klienta. Posiadamy w ofercie płytki ceramiczne, armaturę i ceramikę sanitarną producentów polskich i zagranicznych.  Salony łazienek BLU to szereg ekspozycji z gotowymi rozwiązaniami powiązanymi z fachowym doradztwem w zakresie projektowania i wyposażenia łazienki. Zapewniamy dostęp do szerokiej oferty produktów dedykowanych, jak i marek własnych w bardzo konkurencyjnych cenach.  Niewątpliwym atutem naszej firmy jest  własne, nowoczesne centrum logistyczne ( ok. 30 tys. miejsc paletowych na powierzchni 15.000 m2) , które zapewnia dostęp do szerokiej gamy produktów, co oczywiście przekłada się na szybką realizację zamówień klientów.
 

- Zdecydowaliśmy się na otworzenie salonu w Świdnicy, bo będąc w branży od kilku lat zauważyliśmy, że na terenie powiatu świdnickiego brakowało salonu wyposażenia  łazienek dysponującego dużą powierzchnią  ekspozycyjną  – podkreśla Rafał Walter, franczyzobiorca i  właściciel świdnickiego salonu BLU. - Jesteśmy przekonani, że nasz salon przypadnie świdniczanom do gustu, tym bardziej, że firma BLU stworzyła ofertę dla każdego, uwzględniając odmienność upodobań, a także różnych możliwości finansowych klientów.

 - Towar może być wysłany bezpośrednio na adres zamawiającego lub odebrany w naszym salonie – dodaje Sylwia Walter, główna projektantka, prowadząca salon BLU w Świdnicy. - Wiemy z doświadczenia jak ważny dla klienta jest czas realizacji zamówienia.  Nasi klienci mogą liczyć na wysokiej jakości , profesjonalny projekt wraz z kompletem produktów w nim zastosowanych. Firma BLU deklaruje, że proponowane przez projektantów rozwiązania dostępne są od ręki w centrum dyspozycyjnym. Tym samym wymarzony projekt zostanie zrealizowany dokładnie według  zamysłu jego twórcy.  

 Świdnicki salon, podobnie jak pozostałe 63 salony w Polsce , oferuje bogatą ekspozycję płytek uniwersalnych, ściennych i podłogowych, dekorów w różnych kształtach i rozmiarach, ale także eleganckie mozaiki i listwy podłogowe.

 Znajdziemy tu także wysokiej jakości ceramikę łazienkową: wanny, umywalki, bidety, miski WC, brodziki, kabiny prysznicowe i armaturę sanitarną, w tym baterie umywalkowe, prysznicowe, a nawet kuchenne.

 Klienci odwiedzający salon mogą inspirować się licznymi ekspozycjami, obejrzeć wybrane przez siebie płytki, czy sanitariaty w różnorodnych boksach aranżacyjnych. Warto odwiedzić to miejsce, bo w świdnickim salonie BLU wyposażymy  łazienkę od A do Z. Właściciel marki pomyślał o wszystkim, łącznie z grzejnikami, lustrami, uchwytami na mydło i szczotkami WC.

Na dużej powierzchni znajdziemy wiele łazienkowych inspiracji na bazie znanych i cenionych producentów takich jak: Tubądzin, Paradyż, Ceramika, Cersanit,  Cerrad, Azario, Vijo, IÖ,  Roca, Omnires i wielu innych. Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie - https://www.blu.com.pl/

 Zainteresowanym podajemy dane teleadresowe zachęcając do odwiedzin, albowiem w związku z otwarciem salonu przygotowano wiele ciekawych promocji. Oferowana jest usługa projektu łazienki za 1 zł, a produkty można kupić tańsze o VAT.

 Salon łazienek BLU

58-100 Świdnica

ul. Wrocławska 8a

e-mail:  swidnica@blu.com.pl

Tel +48 539 364 380

IG: https://www.instagram.com/blu.swidnica/