komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 23 maja 2019

Iwony, Dezyderego

[FOTO] Policjanci odzyskali skradzione auto i przyczepę samochodową

poniedziałek, 11.3.2019 08:04 , komentarze: 0 , odsłony: 1523
kategorie artykułu:

Wspólne działania kryminalnych z Komisariatu Policji w Świebodzicach oraz z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, doprowadziły do odzyskania skradzionego mienia wartości 37 tysięcy złotych. W sprawie zatrzymano 47-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego. 

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu w wyniku pracy operacyjnej wpadli na trop skradzionych w styczniu i lutym br. auta i przyczepy samochodowej.

- Wszystko wskazywało na to, że mienie pochodzące z kradzieży może być przechowywane na jednej z posesji na terenie Świebodzic. Funkcjonariusze pionu kryminalnego wkroczyli na teren typowanej posesji, gdzie ujawnili samochód marki Ford Fiesta który został skradziony w lutym we Wrocławiu oraz oraz przyczepę samochodową skradzioną w styczniu na terenie gminy Kątów Wrocławskich.  Policjanci idąc dalszym tropem zatrzymali 47-latka, który  nie krył zaskoczenia. Okazał się nim  mieszkaniec powiatu świdnickiego-  mówi rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

W chwili  zatrzymania przy mężczyźnie ujawniono również kilka porcji narkotyków: metaamfetaminy i  tabletek Extazy.Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. W sprawie usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.  O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

 

Wasze komentarze


środa, 22.5.2019 09:36
4
środa, 22.5.2019 08:15
poniedziałek, 20.5.2019 18:25
4
poniedziałek, 20.5.2019 15:01
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
KOLONIE nad morzem
KOLONIE nad morzem
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra