komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

piątek, 14 sierpnia 2020

Alfreda, Euzebiusza

[FOTO] Radosny finał Miasta Dzieci

piątek, 12.7.2019 09:49 , komentarze: 0 , odsłony: 1552
kategorie artykułu:

Blisko 1200 dzieci skorzystało w tym roku z półkolonii „Miasto Dzieci” przygotowanej wspólnie przez samorząd miasta i gminy Świdnica, przy wsparciu sponsorów firm i instytucji prywatnych.

Była świetna zabawa, poznawanie nowych zawodów, tajników ekonomii i gospodarowania otrzymanymi za pracę „tauronkami”. Na zakończenie każdego z turnusów uczestnicy dokonywali zakupów w „Sklepie marzeń”. Uroczyste zakończenie VI edycji Miasta Dzieci odbyło się w hali Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z udziałem wójt gminy Teresy Mazurek oraz wiceprezydentów Świdnicy: Szymona Chojnowskiego i Jerzego Żądło.  

-Wakacje jeszcze trwają, zatem życzę Wam dużo słońca, udanego i bezpiecznego wypoczynku, wielu niezapomnianych wrażeń oraz szczęśliwego powrotu do szkoły – mówiła wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek.

Każdy dzień w mieście rządzonym przez dzieci został zaplanowany tak, aby nie było miejsca na nudę. Uczestnicy co godzinę zmieniali się w wykonywaniu danego zawodu. Organizatorzy zadbali o wiele rozrywek sportowo-rekreacyjnych, a także o ciepłe posiłki, darmowe lody, dmuchane zjeżdżalnie, czy wejścia na basen. Podczas każdego turnusu losowano także cenne nagrody ufundowane przez sponsorów.

Uśmiech i radość na twarzach uczestników VI edycji Miasta Dzieci był potwierdzeniem dobrze spędzonych pierwszych tygodni letniego wypoczynku.

źródło: GminaŚwidnica

 

Wasze komentarze

wczoraj, 16 godz temu
wczoraj, 18 godz temu
wczoraj, 21 godz temu
wtorek, 11.8.2020 11:26
1
wtorek, 11.8.2020 10:30
poniedziałek, 10.8.2020 08:19
Wymarzone wesele
Przedszkole Abrakadabra
Muzeum Techniki
Kino Cinema3D
Cukiernia Kasia
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Fotograf Świdnica
Mati Autogaz
Eldomik serwis AGD
TAXI Świdnica