komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

sobota, 11 lipca 2020

Olgi, Kaliny

[FOTO] Ściął znak, uszkodził słup, wjechał w budynek- był kompletnie pijany

środa, 7.8.2019 10:42 , komentarze: 7 , odsłony: 5647
kategorie artykułu:

Policjanci zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który pod wpływem alkoholu wjechał w budynek mieszkalny, ściął znak a także uszkodził słup energetyczny. Do zdarzenia doszło 6 sierpnia tuż przed północą w Słotwinie. To jednak nie wszystko!

- Dyżurny odebrał zgłoszenie z którego wynikało, że kierowca Audi miał wjechać w budynek mieszkalny. Na miejsce niezwłocznie zostali skierowani funkcjonariusze, którzy ustalili, że na łuku drogi pojazd marki Audi, którym kierował 37-latek wypadł z drogi  i uderzył w budynek mieszkalny ponadto uszkodzeniu uległ znak drogowy oraz baner reklamowy. Na szczęście w pobliżu nie było żadnych osób i nikomu nic się nie stało. Od kierującego policjanci wyczuli silna woń alkoholu z ust, mężczyzna jednak odmówił poddania się badaniu za zwartość alkoholu w wydychanym powietrzu, wobec czego pobrano krew do badań min. na zawartość alkoholu w organizmie. Podczas wykonywania dalszych czynności na miejscu zdarzenia, okazało się, ze kierowca nie posiada  przy sobie blankietu prawa jazdy, gdyż  ma orzeczone 3 czynne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych - mówi rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że to nie jedyne co mężczyzna ma na sumieniu. 37-letni mieszkaniec Wrocławia bowiem był poszukiwany do odbycia kary 3,5 roku pozbawienia wolności. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Jeszcze dziś trafi do zakładu karnego na kolejne miesiące, ale wcześniej usłyszy zarzuty związane „wczorajszą przejażdżką”,  za które  również będzie  odpowiadał przed sądem. Zgodnie z Kodeksem Karnym za czyny których się dopuścił grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Warto wspomnieć, że to nie pierwsze tego typu zdarzenie w tym miejscu KLIKNIJ

 

Wasze komentarze

Pewnie wracał od Mirka handlarza z urodzinowej imprezy naćpany...
środa, 07.08.2019 19:33 autor: Janusz Moczywąs
Też tak sądzę.
środa, 07.08.2019 13:07 autor: Ulka
piątek, 10.7.2020 14:17
2
środa, 8.7.2020 11:26
środa, 8.7.2020 10:17
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia