[FOTO, WIDEO] Otwarcie nowej linii produkcyjnej firmy ARYZTA

sobota, 8.10.2022 08:17 1667 2

W piątek 7 październiku br. odbyła się uroczystość otwarcia nowej linii produkcyjnej w zakładzie ARYZTA w Strzegomiu, na terenie Podstrefy Strzegom Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

ZOBACZ WIDEO:

 Nowa hala powstała bardzo szybko, bowiem od momentu wmurowania kamienia węgielnego pod rozbudowę fabryki firmy ARYZTA Polska sp. z o. o. minął zaledwie rok z małym okładem.

To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla samej firmy, ale również dla strzegomskiego samorządu i przede wszystkim dla naszych mieszkańców.

 W trakcie uroczystości władze Strzegomia wręczyły dwa bardzo ważne wyróżnienia. Firma ARYZTA Polska Sp. z o.o. otrzymała tytuł "Strzegomskiego ambasadora kultury i sportu" w uznaniu zasług w rozpowszechnianiu i popularyzacji kultury i sportu na terenie Ziemi Strzegomskiej oraz za promocję zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Z kolei Fundacja Ronalda McDonalda Polska otrzymała tytuł "Strzegomskiego ambasadora sportu i promocji zdrowia" w uznaniu zasług za realizację profilaktycznych badań skierowanych do najmłodszych mieszkańców gminy Strzegom i promocję zdrowego stylu życia.

 Dzisiaj,  w sobotę 8 października odbędzie się V ARYZTA Półmaraton w Strzegomiu oraz będą miały miejsce profilaktyczne i bezpłatne badania USG dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat, które mieszkają w gminie Strzegom.

 foto - UM Strzegom

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Dróbka wtorek, 11.10.2022 11:52
A co te dwa nasze miejskie przedstawiciele na zdjęciach mają...
Obserwując niedziela, 09.10.2022 07:01
Jej,jakie cudowne wydarzenie dające tyle radości,kolejna korporacja w naszej okolicy...