komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

piątek, 26 lutego 2021

Miroslawa, Aleksandra

[FOTO] Zakasał rękawy i kolejny raz posprzątał śmieci, które do lasu przywieźli inni

poniedziałek, 22.2.2021 10:26 , komentarze: 5 , odsłony: 1281
kategorie artykułu:

Zużyte opony, stary sprzęt gospodarstwa domowego, odpady komunalne- to wszystko ludzie wywożą w workach i porzucają w pod świdnickich lasach. Kolejny raz pracę za nich wykonuje społecznik i ekolog, Waldemar Woźniak.

- To co czasem spotykamy w lesie może spowodować utratę wiary w ludzi. Nie potrafię tego zrozumieć jak można tak po prostu wywieźć do lasu kilkaset kilogramów śmieci? Tu już nie mowa o butelce czy papierku po batoniku, ale o śmieciach wielkogabarytowych, o wielkiej górze opon samochodowych. Z drugiej strony pojawiają się ludzie, dzięki którym ta wiara wraca. I takim człowiekiem jest Waldemar Woźniak, który pomógł nam w posprzątaniu tego czego ktoś postanowił się pozbyć poprzez podrzucenie do lasu - opisują pracownicy Nadleśnictwa Świdnica.

Pan Waldemar, mieszkaniec Pszenna od lat sprząta okoliczne lasy czy miejscowości. Podziw budzi przede wszystkim determinacja społecznika, który cały swój wolny czas poświęca uporządkowaniu lasów czy pól z terenu powiatu świdnickiego.

Cały czas trwa zbiórka na samochód terenowy dla pana Waldemara. Ten. którego używał dotychczas, odmówił jakiś czas temu posłuszeństwa.

- Dlatego też postanowiliśmy oficjalnie BARDZO PODZIĘKOWAĆ za to, że można, że jest się chce. Za to, że można coś zrobić zupełnie bezinteresownie. Jeśli Wy również uważacie, że warto podziękować panu Waldkowi za to co robi przyłączcie się do zrzutki, w której zbierane są pieniądze na auto terenowe- mówią leśnicy.

Link do zrzutki: KLIKNIJ

fot. Bartłomiej Boncol, Nadleśnictwo Świdnica

 

Wasze komentarze

Link do zrzutki nie działa... A szkoda...
wtorek, 23.02.2021 13:02 autor:
dzisiaj, 8 godz temu
czwartek, 25.2.2021 12:19
5
czwartek, 25.2.2021 09:41
środa, 24.2.2021 15:17
6
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D