20 minut matematyki - pani Zuzia zawitała w przedszkolu

środa, 26.10.2022 18:17 152 0

Przedszkole w Witoszowie Dolnym przystąpiło do projektu #20minutdlaMATEMATYKI – edukacja matematyczna w domu i w przedszkolu, którego autorką i organizatorką jest Zuzanna Jastrzębska-Krajewska. W mediach społecznościowych znana nauczycielom i rodzicom jako Pani Zuzia. Doktorantka prof. dr hab. E. Gruszczyk-Kolczyńskiej. Obecnie pracuje jako asystent w Katedrze Pedagogiki Małego Dziecka na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie.

 Głównym celem projektu jest realizacja Dziecięcej Matematyki autorstwa prof. E. Gruszczyk-Kolczyńskiej w grupie przedszkolnej zgodnie z założeniami koncepcji oraz, co równie ważne, angażowanie i inspirowanie rodziców przedszkolaków do codziennej aktywności matematycznej z wykorzystaniem sytuacji życiowych.

 Pani Zuzanna miała okazję poprowadzić szkolenie dla kadry przedszkola w Witoszowie Dolnym przekazując dużo cennej,praktycznej wiedzy. Dostarczyła wspaniałych emocji, uśmiechu ale przede wszystkimdużo pozytywnej energii do realizacji projektu. Było nam niezmiernie miło gościć tak wspaniałą osobę w naszym gminnym przedszkolu – mówi dyrektor przedszkola w Witoszowie Dolnym Renata Piotrowska. W spotkaniu uczestniczyła również dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty Maria Jaworska.

foto - UG Świdnica

Dodaj komentarz

Komentarze (0)