8. miejsce Hanny Czoch na Mistrzostwach Polski Seniorów w Akrobatyce Sportowej

środa, 16.6.2021 13:46 1351 0

Dobrym wynikiem może pochwalić się Hanna Czoch, która reprezentowała gminę Żarów na Mistrzostwach Polski Seniorów w Akrobatyce Sportowej oraz Puchar Prezydenta m. Zielona Góra w Skokach na Trampolinie i Akrobatyce.

Zawody odbyły się w dniach 28-30 maja 2021r. Hania zdobyła 8. miejsce. Starty młodej żarowianki wspiera gmina Żarów.

Gminę Żarów na zawodach reprezentowały: Hanna Czoch (mieszkanka gminy Żarów), Bianka Rafalont, Nikola Fedorowicz, Karolina Kozieł, Julia Bilecka, Aleksandra Walczak, zawodniczki klubu UKS Acro Club Świdnica wraz z trenerem Anną Kozieł i Janem Socha. Drużyna w składzie Nikola Fedorowicz, Julia Bilecka, Aleksandra Walczak wywalczyła najwyższe miejsce w Pucharze Prezydenta. Hanna Czoch, Karolina Kozieł, Bianka Rafalont uplasowały się na 8 miejscu w Mistrzostwach Polski Seniorów. Jest to bardzo wysokie miejsce zważywszy na to, iż po zmianach w zespołach, dziewczynki trenują ze sobą tylko półtora miesiąca. Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe Burmistrzowi Miasta Żarów Panu Leszkowi Michalakowi, bez którego nie mogłybyśmy osiągnąć sukcesu sportowego – relacjonuje Anna Kozieł trener zawodniczek z UKS Acro Club Świdnica.