komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 23 maja 2019

Iwony, Dezyderego

Centrum Pięknego Ciała z prezentami dla PAŃ. Wygraj voucher z okazji Dnia Kobiet [ROZSTRZYGNIĘCIE]

czwartek, 7.3.2019 08:25 , odsłony: 4079
kategorie artykułu:

Marzec i kwiecień to idealny moment, by zadbać o swoje ciało i cieszyć się idealną sylwetką w okresie letnim. Jednak zanim zaczniemy katować się wielogodzinnymi ćwiczeniami na siłowni i wprowadzimy drakońskie diety spróbujmy najpierw odwiedzić Centrum Pięknego Ciała Magdaleny Rumiancew-Wróblewskiej, które 13 lutego obchodziło swoje pierwsze urodziny.

- To był dla nas bardzo intensywny i pracowity rok – mówi Magdalena Rumiancew-Wróblewska, właścicielka centrum. -  Każdy dzień przynosił mnóstwo radości z efektów jakie osiągały nasze klientki. Te 365 dni to setki zgubionych kilogramów i tysiące centymetrów mniej w obwodach ciała. W tym roku sukcesywnie wprowadzałyśmy nowe usługi tj. masaże wyszczuplające (antycellulitowe), relaksacyjne, aromaterapeutyczne a także bańką chińską. Dużym zainteresowaniem cieszą się masaże próżniowe piersi, które podnoszą, modelują, powiększają  i ujędrniają biust. Wykonujemy zabiegi mezoterapii mikroigłowej na twarz, ale także ciało za pomocą dermapena i dermarollera. Najnowszą  naszą usługą, cieszącą się ogromnym zainteresowaniem jest  Thermogeniczny zabieg , po którym efekty widoczne są natychmiast. Po serii zabiegów wykonywanych raz w tygodniu ciało jest wymodelowane, obwody zmniejszone, cellulit  zredukowany, a skóra napięta i jędrna. Nasza rekordzistka po jednym zabiegu straciła w obwodach aż 27 cm, inna  po serii 6 zabiegów pół metra. Świetne rezultaty dają także zabiegi na  bieżni Vacu i rolkach.  Niektóre klientki widzą efekty już po 4-5 takich treningach. Naszym największym sukcesem są zadowolone, wracające do nas klientki i przyprowadzające swoje koleżanki. Cieszymy się, gdy dzięki nam zmieniają swoje życie, zaczynają się mądrze i zdrowo odżywiać, mają więcej energii a przede wszystkim wymieniają swoją garderobę na mniejszą.

Warto podkreślić, że w Centrum Pięknego Ciała możemy liczyć dodatkowo na rady dietetyka klinicznego, który ustala dla pań indywidualne diety. Tutaj każda kobieta znajdzie  kompleksową opiekę i wsparcie. Tym bardziej cieszy zapowiedź właścicielki, że niebawem w ofercie centrum znajdą się  zabiegi odmładzające na twarz. Od otwarcia, które miało miejsce 24 stycznia, już kilkadziesiąt pań odwiedziło Centrum Pięknego Ciała Magdaleny Rumiancew-Wróblewskiej a kiedy Ty to zrobisz? Wykonaj pierwszy ruch i umów się na konsultację!

UWAGA KONKURS!

Dla naszych czytelniczek mamy 2 vouchery wartości 100 zł każdy do wykorzystania na dowolne zabiegi w Centrum Pięknego Ciała. Żeby go odebrać wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Którego stycznia ubiegłego roku było oficjalne, uroczyste otwarcie Centrum Pięknego Ciała? Na Wasze maile czekamy do 09 marca (sobota) do godz. 20.00 pod adresem: konkursydsw@doba.pl W temacie prosimy wpisać Centrum Pięknego Ciała, a w treści oprócz odpowiedzi także swoje imię, nazwisko, miejscowość i numer telefonu. Ze zwyciężczyniami skontaktujemy się telefonicznie.   

Dziękujemy za wszystkie nadesłane maila. Prawidłowa odpowiedź to 24 stycznia 2018.

Vouchery otrzymują: Małgorzta Grzelec, Justyna Wicher

Centrum Pięknego Ciała
58-100 Świdnica
ul. Skłodowskiej-Curie 11 
(budynek BoJeRo, naprzeciwko Spółdzielni Mieszkaniowej)
tel. 507 280 888
https://www.facebook.com/CentrumPieknegoCialaSwidnica

 

środa, 22.5.2019 09:36
4
środa, 22.5.2019 08:15
poniedziałek, 20.5.2019 18:25
4
poniedziałek, 20.5.2019 15:01
Eldomik serwis AGD
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Cukiernia Kasia
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
KOLONIE nad morzem
Szpital LATAWIEC
TAXI Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Przedszkole Abrakadabra
Kino Cinema3D