Cztery miejsca na podium dla naszych akrobatów i akrobatek

piątek, 9.10.2020 08:23 1922 1

W dniach 2-4 października byliśmy na Mistrzostwach Polski Juniorów i Turnieju Youth w Łańcucie Świdnicę reprezentował klub MKS Polonia.  Na 14 naszych zawodników - 11 z nich zajęło miejsce na podium.

1 miejsce - dwójka mieszana Youth - Kołodziej Miłosz i Krekora Lena

1 miejsce - czwórka Youth - Makowski Filip, Bober Damian, Zieliński Marek i Musiał Kamili.
2 miejsce (na 9 startujących)- Dwojka youth - Kaczmarek Natasza i Wolano Aleksandra
3 miejsce (na 13 startujących) - trojka Youth - Wrońska Julia, Cieślak Zuzanna i Trelewska Amelia.

Nasza najstarsza trójka w kat 12-18 zajęła miejsce 10 - Kozak Ula, Niedziałkowska Roksana i Cieślak Amelia.

Ogólnie w zawodach brało udział 171 zawodników z całej Polski

W rankingu ogólnopolskim nasz klub zajął 4 miejsce, a jako województwo dolnośląskie wraz z klubami z Wrocławia i Złotoryi miejsce 3.