komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 14 lipca 2020

Ulryka, Bonawentury

Dlaczego warto zamontować u siebie napęd do bramy?

czwartek, 28.5.2020 00:23
kategorie artykułu:

Popularna automatyka bram

Jeżeli posiadamy domek jednorodzinny i, co za tym idzie, własną posesję, to zapewne mamy o bramę wjazdową. Jeśli z samochodu korzystamy sporadycznie, to nie ma problemu z jej okazjonalnym otwieraniem. Problem i pewien dyskomfort pojawia się w momencie, kiedy użytkujemy auto codziennie, a na dworze zaczyna się robić zimno, wietrznie lub mokro. Niezwykle irytujący jest moment podjazdu do bramy, przymus wyjścia z samochodu, ręcznego przesunięcia bramy lub otworzenia jej skrzydeł, wyjechanie poza teren posesji, ponowne wyjście z samochodu i zamknięcie otwartej bramy, a następnie powrót do auta i finalnie wyjazd do pracy.

O ile byłoby łatwiej, gdybyśmy wchodząc do ciepłego auta w garażu mogli jedynie kliknąć przycisk pilota, otworzyć naszą garażową bramę, a następnie swobodnie przejechać przez otwarty tymże pilotem wyjazd z posesji? To komfort, który jest warty każdej ceny.

Napędy do bram - rodzaje

Na rynku dostępnych jest tak wiele ofert napędów do bram, że można się w tym niestety zgubić. Rozsądnym pomysłem jest podejście do problemu zadaniowo i zapytanie specjalisty o najlepsze rozwiązanie do posiadanych przez nas bram. Oczywiście powinniśmy zdobyć wiedzę na ten temat samodzielnie, aby odpowiednio przygotować się do zakupu, jednakże ostateczne decyzja odnośnie konkretnego modelu napędowego powinna być podjęta po konsultacji lub przy udziale profesjonalisty. Osoba taka przeprowadzi z nami wywiad odnośnie posiadanej bramy i tego, czego faktycznie oczekujemy od instalowanego napędu. Dzięki dobrze skrojonej ofercie otrzymamy finalnie kilka modeli, między którymi trzeba będzie wybrać, a to już jest ogromny krok do przodu.

Estetyka i wygoda

W napędzie wjazdowym istnieje coś takiego jak siłownik do bramy, który może być instalowany w różny sposób w zależności od posiadanej bramy i tego, ile waży lub jaki ma rozmiar. Napęd powinien spełniać jednak nie tylko wymogi komfortu, ale również i estetyki, dlatego na rynku znajdziemy modele spełniające oba te warunki.

Warto zdecydować się na napęd do naszej bramy, bo szkoda tracić życia, zdrowia i czasu na ciągłe ręczne męczenie się z czymś, co nie jest naprawdę konieczne.

 

 
dzisiaj, 1 godz temu
dzisiaj, 7 godz temu
dzisiaj, 7 godz temu
poniedziałek, 13.7.2020 13:42
poniedziałek, 13.7.2020 13:40
poniedziałek, 13.7.2020 13:38
poniedziałek, 13.7.2020 13:20
poniedziałek, 13.7.2020 13:15
poniedziałek, 13.7.2020 13:12
poniedziałek, 13.7.2020 11:00
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica