komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

czwartek, 9 kwietnia 2020

Marii, Dymitra

Dni Otwarte w przedszkolach

wtorek, 18.2.2020 14:21 , komentarze: 0 , odsłony: 207
kategorie artykułu:

Edukacja przedszkolna jest bardzo ważna dla wszechstronnego rozwoju dziecka i nie można jej zaniedbywać. Przedszkole to takie miejsce, które ma dużo zalet i może pomóc dziecku w zdobyciu różnorodnych doświadczeń. Dziecko uczęszczając do przedszkola odnosi wiele korzyści. Korzyści są bardzo duże, obejmują społeczny, intelektualny, emocjonalny, językowy oraz ruchowy rozwój dziecka.

Pierwsze lata życia dziecka to złoty okres w jego rozwoju. Większość wrodzonych umiejętności rozwija się intensywnie w wieku przedszkolnym. Dotyczy to także zdolności uczenia się, dlatego działania edukacyjne, pobudzanie rozwoju intelektualnego i społecznego dziecka przynoszą najlepsze rezultaty w tym czasie. Jest to także najlepszy okres na zapobieganie ewentualnym, późniejszym trudnościom w nauce – na niwelowanie dysharmonii i zaburzeń rozwojowych, wyrównanie zaniedbań środowiskowych. Dlatego z całym przekonaniem możemy stwierdzić, że przedszkole to dla dziecka duża szansa.

Fundacja Dobrego Startu oraz kadra punktów przedszkolnych w Roztoce i w Dobromierzu, serdecznie zaprasza wszystkich przyszłych przedszkolaków na Dzień Otwarty, który odbędzie się:

  • 20 lutego 2020 r. (czwartek) od godz. 15:30 w Punkcie Przedszkolnym w Dobromierzu, ul. Podgórna 2,

  • 21 lutego 2020 r. (piątek) od godz. 15:30 w Punkcie Przedszkolnym w Roztoce, ul. 3 Maja 61.

Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje w sprawie rekrutacji, a także porady, jak najlepiej przygotować dziecko do pójścia do przedszkola oraz porozmawiać z kadrą na temat codziennego życia przedszkolaków.

Podczas Dnia Otwartego w Roztoce odbędzie się również wstępna rekrutacja do punktu przedszkolnego w Czernicy, którego uruchomienie planowane jest we wrześniu 2020. Rekrutacja dotyczy dzieci z obwodu szkoły w Gniewkowie.
Bardzo prosimy o zabranie obuwia zmiennego dla siebie i dziecka.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 9 godz temu
dzisiaj, 9 godz temu
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
TAXI Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Fotograf Świdnica
Wymarzone wesele
Cukiernia Kasia
Kino Cinema3D
SKUP AUT