komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Borysa, Filomeny

Kumulacja. Pijany, poszukiwany i z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych

wtorek, 21.5.2019 11:38 , komentarze: 2 , odsłony: 3220
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który kierował w stanie nietrzeźwości, był poszukiwany a jakby tego było mało zlekceważył postanowienie sądowe i wsiadł za kierownicę samochodu, pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. 

- W poniedziałkowe południe, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, patrolujący tereny gminy Strzegom zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Ford. Funkcjonariusze stwierdzili, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 42-latek nie posiadał przy sobie również blankietu prawa jazdy, gdyż jak się okazało ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się , że to nie jedyne co  mężczyzna ma na sumieniu.  42-latek bowiem był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności -  mówi rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

Mężczyzna  został zatrzymany i doprowadzony do Aresztu Śledczego. Będzie odpowiadał za złamanie zakazu sądowego i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.  

 
Nowy wątek


Wasze komentarze

miejmy nadzieję że sędzia nie będzie łaskawy
wtorek, 21.05.2019 15:17 autor: lódwik
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki