komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

czwartek, 4 marca 2021

Lucji, Kazimierza

eSkarbonka gm. Świdnica, czyli 29 finał WOŚP-u

środa, 20.1.2021 10:15 , komentarze: 0 , odsłony: 251
kategorie artykułu:

Już 31 stycznia 2021 roku odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdego roku zbiórce przyświeca inny, charytatywny cel. Tym razem zebrane środki przekazane zostaną oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Do zbiórki przyłącza się także oczywiście GMINA ŚWIDNICA-GOKSIR.

Finał z głową - takie jest hasło przewodnie naszej zbiórki. Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. 29. Ten rok, wyjątkowy i trudny ze względu na pandemie koronawirusa, zmusza nas do wprowadzania nowych rozwiązań. Tak też jest w przypadki zbierania datków na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji uruchomił eSkarbonkę. W ten sposób można przekazywać środki finansowe, które trafią - poprzez WOŚP - do potrzebujących.

Ze względu na pandemię, Fundacja WOŚP wprowadziła możliwość wpłacania środków finansowych  poprzez system PayU oraz za pomocą kart Mastercard, a wszystko to oczywiście ONLINE w ramach tzw. eSkarbonki.

„GMINA ŚWIDNICA – GOKSiR” – pod taka nazwą możecie Państwo znaleźć e-Skarbonkę i wspierać finał WOŚP.Link do eSkarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/1tb2wy 

W 2021 roku Fundacja WOŚP ma zamiar zebrać pieniądze na zakup takich sprzętów jak m.in.: zestawy endoskopów laryngologicznych, endoskopy giętkie, zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych, egzoskopy, lasery diodowe, nawigacje optyczne otolaryngologiczne, koblatory do operacji migdałków, aparaty USG i RTG, kardiomonitory, lampy czołowe, lampy operacyjne, polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 16 min temu
dzisiaj, 3 godz temu
wczoraj, 22 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
poniedziałek, 1.3.2021 09:47
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D