komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

czwartek, 9 lipca 2020

Lukrecji, Weroniki

Esperal Wrocław, czyli recepta na głód alkoholowy

wtorek, 26.5.2020 10:44 , odsłony: 124
kategorie artykułu:

Ze względu na pandemię koronawirusa COVID-19 ludzie przede wszystkim spędzają czas w domu. Jeden ze sposobów radzenia sobie z izolacją to picie alkoholu. Świadczy o tym wzrost sprzedaży trunków w USA, Wielkie Brytanii, Rosji, a także Polsce. Czy mimo pandemii można “zaszyć się” przed alkoholem i skorzystać z esperalu we Wrocławiu?

Esperal Wrocław - czy zaszycie jest teraz bezpieczne?

Wiele możliwości leczenia w związku z pandemią koronawirusa COVID-19 zostało utrudnionych. Poza zabiegami ratującymi życie reszta została odwołana, a ich terminy są stale zmieniane w zależności od sytuacji. Nie obowiązuje to jednak w przypadku leczenia alkoholizmu. Uzależnienie od alkoholu należy do chorób przewlekłych, zatem terapia nie powinna być przerywana ani utrudniana. Każda z dostępnych metod leczenia alkoholizmu jest możliwa do zrealizowania w bezpieczny sposób. Pacjenci z dolnego śląska mogą zgłosić się do prywatnej kliniki leczenia alkoholizmu i uzależnień Disulmed.

“Leczenia alkoholizmu w czasach pandemii nie trzeba się obawiać. Nasza klinika jest przygotowana do przyjmowania pacjentów w tym trudnym dla nas czasie. Udostępniamy płyn do dezynfekcji i przeprowadzamy obowiązkowe wywiady epidemiologiczne. Jesteśmy wyposażeni w jednorazowe rękawiczki, fartuchy, maseczki i przyłbice. Strach nie powinien powstrzymywać przed wszyciem esperalu. Organizm nie będzie czekać” - zapewnia dr Piotr Kamiński, chirurg wszywający esperal we Wrocławiu.

Zabieg implantacji esperalu we Wrocławiu nie zagraża życiu ani zdrowiu, także podczas pandemii koronawirusa COVID-19.

 

Esperal Wrocław - kiedy można wszyć?

Alkoholik w każdym momencie może zdecydować się na leczenie alkoholizmu z pomocą esperalu we Wrocławiu. Lek pomaga bez względu na fazę choroby alkoholowej. Wszywki alkoholowe mogą być bezpiecznie implantowane bez względu na COVID-19. Przed wszyciem esperalu konieczna jest jednak trzeźwość. Konsultanci z kliniki Disulmed informują pacjentów, że 24-godzinna abstynencja to konieczny warunek, który kwalifikuje do implantacji esperalu we Wrocławiu. W innym przypadku pacjent może odczuć działanie wszywki alkoholowej w połączeniu z płynem etylowym.

“Disulfiram, który jest składnikiem esperalu, oddziałuje na metabolizm alkoholu we krwi. Pacjenci w momencie przerwania trzeźwości odczuwają silne, a przede wszystkim wielokrotnie spotęgowane objawy zespołu dnia następnego. Proces ten zaczyna się po paru minutach od wypicia alkoholu. Stan pacjenta nie zmienia się nawet przez 10 godzin” - tłumaczy dr Piotr Kamiński.

Esperal we Wrocławiu jest zazwyczaj stosowany przez osoby, które samodzielnie nie potrafią powstrzymać się przed nadużywaniem alkoholu. Koronawirus COVID-19 nie wpływa na skuteczność wszywek alkoholowych. Zabieg nie obniża odporności ani nie naraża organizmu na osłabienie. Chroni przed alkoholem, który zwiększa zagrożenie zarażenia się COVID-19. W przypadku koronawirusa COVID-19 śmiertelność wynosi ok. 3-4% i statystyka ta będzie maleć. Z powodu alkoholizmu ginie 5,3% ludzi na świecie i liczba ta może się zwiększać.

Esperal Wrocław - cena zaszycia w czasie pandemii

W chwili rozwijania się choroby alkoholowej, życie okazuje się droższe. Głód alkoholowy rośnie. Człowiek potrzebuje coraz większych porcji alkohol, aby móc funkcjonować “prawidłowo”. Jeśli alkoholik nie potrafi sam zrezygnować z nałogu, pomocny jest esperal. We Wrocławiu implantację wszywek alkoholowych wykonuje dr Piotr Kamiński w klinice Disulmed. Pod skórą pacjenta umieszczona jest wtedy odpowiednia dawka oryginalnego leku esperal. Cena zabiegu rozpoczyna się od 750 zł w zależności od poziomu komfortu.

 

“W czasie pandemii staramy się, aby pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Zalecam wybór zabiegu wszycia esperalu przy użyciu szwów rozpuszczalnych. W tym wariancie podajemy również dodatkowe antybiotyki, dzięki czemu organizm jest silnie chroniony” - informuje dr Piotr Kamiński.

 

Esperal we Wrocławiu jest wszywany u osób pełnoletnich, które zgodziły się na rozpoczęcie leczenia alkoholizmu tą metodą.

 

Artykuł przygotowany przy współpracy z dr Piotrem Kamińskim.

 
poniedziałek, 29.6.2020 11:01
piątek, 26.6.2020 10:30
1
niedziela, 21.6.2020 17:59
2
środa, 17.6.2020 14:37
5
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Mati Autogaz
Mati Autogaz