komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

piątek, 10 lipca 2020

Sylwany, Witalisa

Gruszka Run - Gruszów walczy o wyjątkową imprezę biegów. Ostatni dzień głosowania!

poniedziałek, 13.5.2019 09:04 , komentarze: 0 , odsłony: 2090
kategorie artykułu:

Imprezę biegową pod nazwą Gruszka Run planują zorganizować we wrześniu 2019 roku mieszkańcy Gruszowa. To z ich inicjatywy złożony został projekt do konkursu Aktywny Dolny Śląsk w ramach Dolnośląskiego Funduszu Obywatelskiego. Teraz czas na głosowanie. Patrząc z jaką pasją mieszkańcy zabrali się do organizacji tej imprezy, to szanse na uzyskanie wsparcia finansowego na to wydarzenie są naprawdę duże.

Pomysł na organizację biegu narodził się w głowie Patrycji Taratuty - młodej, osiemnastoletniej mieszkanki Gruszowa. Patrycja od kilku lat osiąga znaczące sukcesy w imprezach biegowych organizowanych w całej Polsce. Wokół siebie ma dużą grupę zapalonych biegaczy, którzy wspierają ją w tym pomyśle.

- Cieszę się, że to co jeszcze niedawno było moim marzeniem, powoli staje się faktem - mówi młoda gruszowianka. - Z dnia na dzień przybywa nowych pomysłów i osób chętnych do współpracy  - dodaje. - Teraz skupiamy się na finałowym głosowaniu w konkursie Aktywny Dolny Śląsk, w którym walczymy o 19 980 zł na organizację biegu.

Motywem przewodnim jesiennego wydarzenia będzie oczywiście gruszka, która zostanie wykorzystana przez organizatorów w kilku punktach programu.

Gruszka Run odbędzie się 7 września 2019 r. W biegu weźmie udział 200 dorosłych  na dystansach 4,5 km i 9 km i 100 młodych biegaczy w kategoriach: 0-4, 5-7 i 8-12 lat. Dla zawodników przewidziano pakiety startowe, medale, a dla najlepszych puchary i nagrody. Przed imprezą uruchomione zostaną zapisy na portalu obsługującym zgłoszenia on-line. Na miejscu przygotowana zostanie przez mieszkańców Gruszowa strefa gastronomiczna dla zawodników i kibiców, profesjonalne biuro zawodów, oznakowanie i zabezpieczenie trasy, linia start/meta, nagłośnienie, ścianka do zdjęć. Przewidziano również zorganizowanie strefy zabaw dla dzieci z urządzeniami rekreacyjnymi i animacjami dla najmłodszych.

Jak zagłosować?

Głosowanie odbywa się na stronie Aktywny Dolny Śląsk przygotowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

1 mieszkaniec Dolnego Śląska w trakcie trwania całego głosowania może oddać tylko 1 głos Musisz mieć minimum 16 lat.

Wejdź na stronę www.aktywny.dolnyslask.pl, zakładka “Głosuj”  

Wpisz dane do głosowania: imię i nazwisko, pesel i nr telefonu do weryfikacji, kod pocztowy

Wybierz projekt nr 32 - Gruszka Run, okręg wałbrzyski, projekt sportowy

Przyjedź 7 września na pierwszą edycję Gruszka Run!

Zaproś do głosowania rodzinę i znajomych

Głosowanie trwa od 13 do 26 maja 2019 r.

Szczegóły dotyczące biegu znajdziecie na www.facebook.com/GruszkaRun

 

 

Wasze komentarze

Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele