komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

czwartek, 4 marca 2021

Lucji, Kazimierza

Kochanym babciom i dziadkom

czwartek, 21.1.2021 11:30 , komentarze: 0 , odsłony: 270
kategorie artykułu:

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto na kartach kalendarza. Dzieci z Przedszkola Chatka Puchatka w Jaworzynie Śląskiej nie tylko przygotowały dla swoich babć i dziadków piękne życzenia, ale też opowiedziały, dlaczego są oni tacy ważni w ich życiu i jakie mają pomysły na prezenty dla nich.

Pytania zadawały dzieciom w wieku 5 i 6 lat nauczycielki: Paulina Korzystka, Dominika Pańczyk i Anna Krasnoborska. Dlaczego kochacie babcię i dziadka?- Babcia lubi nas przytulać, kupuje nam różne rzeczy, chodzi z nami na spacer, gra z nami w gry, bawi się z nami, opiekuje się nami.Dziadek chodzi z nami na spacery, bawi się z nami, układa klocki i puzzle, jeździ z nami na wycieczki. Można też z dziadkiem zrobić zdjęcia. Do czego potrzebna jest babcia?- Do gotowania pysznych zupek i lepienia pierogów, do pilnowania nas, jak mama jest w pracy, do oglądania zwierzątek, czytania bajek, do pomagania naszej mamie. A do czego potrzebny jest dziadek?- Do kupowania rzeczy i zabawek, dawania słodyczy, zabierania nas do swojego domu i na fajerwerki, chodzenia z nami na plac zabaw, uczenia nas jazdy na traktorze.
Jaki prezent będzie najlepszy dla babci?- Różyczki, kwiatuszki, miłość, koniczynka na szczęście, ciuchy, perfumy, kartka z życzeniami.
A dla dziadka?- Perfumy, bo dziadek je lubi, nowy telefon, komputer, żeby pracował, czekoladki w sercu, żeby się ucieszył, a najlepiej to nowe auto. Czego życzycie babci i dziadkowi z okazji ich święta?- Dużo miłości, szczęścia, zdrowia, żeby mogli wszędzie chodzić, żeby przestały dziadka boleć plecy, żeby byli silni, żeby dziadek nie musiał się męczyć z dużym psem. Dużo prezentów dla babci i dziadka, wygranej w Minecrafcie, żeby byli uśmiechnięci, żeby mogli nam pomagać.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 54 min temu
dzisiaj, 4 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
poniedziałek, 1.3.2021 09:47
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe