komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

czwartek, 17 czerwca 2021

Laury, Marcjana

Kolejny maluszek z pakietem powitalnym „Paka dla Niemowlaka”

środa, 9.6.2021 08:32 , komentarze: 0 , odsłony: 149
kategorie artykułu:

Kolejny maluszek otrzymał pakiet powitalny w ramach organizowanej przez Urząd Miejski w Żarowie akcji "Paka dla Niemowlaka". Burmistrz Leszek Michalak oficjalnie przywitał Laurę Pietruszkę w gronie mieszkańców gminy Żarów i przekazał na ręce mamy upominki, które będą dla dziewczynki pamiątką.

Każdy nowy mieszkaniec gminy Żarów to dla nas ogromne szczęście i wielki skarb. Szczególnie ten najmłodszy. To dla nas wyjątkowe momenty i chcemy radość z narodzin kolejnego mieszkańca naszej gminy dzielić z jego najbliższymi. To piękne, że tak wiele osób wybiera właśnie naszą gminę na miejsce, w którym żyją i wychowują dzieci. Jesteśmy z tego bardzo dumni i dziękujemy za tworzenie naszej małej ojczyzny. Gratuluję i życzę rodzicom oraz Laurze wszystkiego najlepszego – mówił burmistrz Leszek Michalak.

Laura w chwili narodzin ważyła 3550 kg i mierzyła 53 cm. Rodzicom życzymy wytrwałości w pełnieniu tej najważniejszej życiowej roli, a dziewczynce samych szczęśliwych dni. Oczywiście w gminie Żarów.

Przypominamy, że akcja promocyjna „PAKA DLA NIEMOWLAKA” dotyczy dzieci urodzonych od stycznia 2021 roku, a warunkiem wzięcia w niej udziału jest wypełnienie wniosku. Szczegóły akcji: https://nowa.um.zarow.pl/kultura-i-oswiata/n,202670,paka-niemowlaka.html

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 2 godz temu
wtorek, 15.6.2021 08:26
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica