komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Borysa, Filomeny

Kumulacja. Pijany, poszukiwany i z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych

wtorek, 21.5.2019 11:38 , komentarze: 2 , odsłony: 3220
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który kierował w stanie nietrzeźwości, był poszukiwany a jakby tego było mało zlekceważył postanowienie sądowe i wsiadł za kierownicę samochodu, pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. 

- W poniedziałkowe południe, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, patrolujący tereny gminy Strzegom zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Ford. Funkcjonariusze stwierdzili, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 42-latek nie posiadał przy sobie również blankietu prawa jazdy, gdyż jak się okazało ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się , że to nie jedyne co  mężczyzna ma na sumieniu.  42-latek bowiem był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności -  mówi rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

Mężczyzna  został zatrzymany i doprowadzony do Aresztu Śledczego. Będzie odpowiadał za złamanie zakazu sądowego i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.  

 

Wasze komentarze

To jest walka z wiatrakami. Policja będzie łapać pijanych kierowców a oni i tak będą siadać za kółko. Policja będzie łapać za jazdę bez prawka a i tak będą jeździć. Na to się nic nie poradzi. Choćby i KS wprowadzili bo z naturą ludzka się nie wygra.

czwartek, 23.05.2019 10:17:47 autor: Kipuś

miejmy nadzieję że sędzia nie będzie łaskawy
wtorek, 21.05.2019 15:17 autor: lódwik
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki