komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

niedziela, 9 sierpnia 2020

Romana, Ryszarda

Kolejny mężczyzna wpadł z narkotykami

sobota, 2.11.2019 08:00 , komentarze: 4 , odsłony: 4818

Policjanci Wydziału Prewencji świdnickiej komendy zatrzymali kierującego u którego badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że jest pod wpływem środków odurzających, ponadto mężczyzna w chwili zatrzymania posiadał przy sobie marihuanę i amfetaminę.

Funkcjonariusze Ogniwa Interwencyjno-Patrolowego Wydziału Prewencji świdnickiej komendy patrolujący rejon miasta i gminy Jaworzyna Śląska ok godz 22.00 zauważyli samochód osobowy marki  VW Golf. Pojazdem tym  poruszał się mężczyzna, którego sposób jazdy mógł wskazywać, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Po zatrzymaniu pojazdu, okazało się że kierujący -26 -letni  mieszkaniec powiatu świdnickiego jest trzeźwy. Mężczyznę poddano badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie. Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu substancji psychotropowych.  Od mężczyzny pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych.  Ponadto w czasie kontroli przy mężczyźnie ujawniono kilka porcji amfetaminy i marihuany. 

Mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

 

Wasze komentarze

Potocznie mówi się żę to są ćpuny , bo bez wątpienia nimi są , i tak należy się o nich wypowiadać , porównywanie ich do ścierwa jest nie na miejscu , to są biedni zagubieni ludzie , zatraceni w nałogu , zagubieni w życiu , to nie jest tylko ich dramat osobisty ale dramat ich rodzin , JAK NAJBARDZIEJ NALEŻY TĘPIĆ DILERÓW -BO TO SĄ PASOŻYTY ŻERUJĄCE NA KRZYWDZIE LUDZKIEJ

niedziela, 03.11.2019 07:24:04 autor: DD

I znowu złapany przez przypadek, ech...
sobota, 02.11.2019 18:51 autor: Iza
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Mati Autogaz
Mati Autogaz
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele