komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

niedziela, 9 sierpnia 2020

Romana, Ryszarda

Kolejny mężczyzna wpadł z narkotykami

sobota, 2.11.2019 08:00 , komentarze: 4 , odsłony: 4820

Policjanci Wydziału Prewencji świdnickiej komendy zatrzymali kierującego u którego badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że jest pod wpływem środków odurzających, ponadto mężczyzna w chwili zatrzymania posiadał przy sobie marihuanę i amfetaminę.

Funkcjonariusze Ogniwa Interwencyjno-Patrolowego Wydziału Prewencji świdnickiej komendy patrolujący rejon miasta i gminy Jaworzyna Śląska ok godz 22.00 zauważyli samochód osobowy marki  VW Golf. Pojazdem tym  poruszał się mężczyzna, którego sposób jazdy mógł wskazywać, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Po zatrzymaniu pojazdu, okazało się że kierujący -26 -letni  mieszkaniec powiatu świdnickiego jest trzeźwy. Mężczyznę poddano badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie. Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu substancji psychotropowych.  Od mężczyzny pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych.  Ponadto w czasie kontroli przy mężczyźnie ujawniono kilka porcji amfetaminy i marihuany. 

Mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

 

Wasze komentarze

Potocznie mówi się żę to są ćpuny , bo bez...
niedziela, 03.11.2019 07:24 autor: DD
Brawo dla autora komentarza. Dokładnie tępic ,zamykać dilerów. To są nieroby,hieny niszczace życie wielu rodzin. Ale mają na ten proceder przyzwolenie. Dobry lekarz leczy przyczynę choroby a nie objawy. W tym przypadku jest odwrotnie.

niedziela, 03.11.2019 09:11:16 autor: Zibi

I znowu złapany przez przypadek, ech...
sobota, 02.11.2019 18:51 autor: Iza
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica