komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

czwartek, 5 sierpnia 2021

Oswalda, Marii

Pędził BMW przez Świebodzice, stracił prawo jazdy

czwartek, 21.5.2020 12:07 , komentarze: 3 , odsłony: 1646
kategorie artykułu:

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy na trzy miesiące za rażące przekroczenie prędkości. Policjanci ze świdnickiego Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali na terenie Świebodzic kierującego samochodu marki BMW, który na ograniczeniu do „pięćdziesiątki” jechał o wiele, wiele szybciej niż pozwalają na to przepisy.

Nadmierna prędkość, brawura i przecenianie własnych umiejętności, to w dalszym ciągu główne przyczyny zdarzeń drogowych, a liczne apele oraz komunikaty nawołujące do przestrzegania przepisów ruchu drogowego oraz nagłaśnianie przypadków odbierania praw jazdy za przekraczanie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym najwyraźniej na niektórych nie robią wrażenia. Wczoraj policjanci z miejscowego Wydziału Ruchu Drogowego odebrali ten dokument  kolejnemu kierowcy jadącemu z prędkościami ponad 100km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do „pięćdziesiątki”.

Mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej 39-letniego  mężczyznę, który stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące za poruszanie się z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym, a tym samym stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. 

- Około godziny 9.00 policjanci zauważyli pojazd marki BMW jadący w terenie zabudowanym z dużą prędkością. Miernik wskazał, że kierowca pomimo obowiązującego na tym odcinku ograniczenia prędkości do 50 km/h, pędzi aż 136 km/h, czyli dozwoloną prędkość przekroczył o 86 km/h. Mundurowi zatrzymali kierującego, którym okazał się nim 39-letni  mieszkaniec powiatu starachowickiego . W związku z popełnionym wykroczeniem, funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na trzy miesiące. Ponadto ukarali go mandatem, a na jego konto trafiło aż 10 punktów karnych - relacjonuje rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

 

Wasze komentarze

Niech ulice napiszą:) bo pewnie na obwodnicy:)
piątek, 22.05.2020 12:46 autor:
DOBRZE CI GNOJU!!!!

czwartek, 21.05.2020 14:49:26 autor: Try

Dokładnie
piątek, 22.05.2020 08:09 autor: Garownik
dzisiaj, 7 godz temu
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica