komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 14 lipca 2020

Ulryka, Bonawentury

Kumulacja: bez prawa jazdy, bez ważnego OC i poszukiwany

poniedziałek, 1.6.2020 11:22 , komentarze: 1 , odsłony: 1859
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy patrolujący rejon miasta Świdnicy, zwrócili uwagę na samochód osobowy marki Seat.

11 czerwca w nocy ok. godz 3.00 na ul. Kliczkowskiej w Świdnicy  zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Seat.  Podczas sprawdzania dokumentów siedzącego za kierownicą 25-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego, okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo wyszło na jaw, że mężczyzna jest poszukiwany przez policję do prowadzonego postępowania.

- Dalej wcale nie było lepiej... sprawdzenie pojazdu w policyjnych systemach pogrążyło całkowicie i tak trudną sytuację 25-latka. Okazało się pojazd, którym się poruszał nie miał ważnych badań technicznych, a także nie miał wymaganego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla posiadaczy pojazdów mechanicznych, które jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Informacja ta zostanie przekazana do  Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Mężczyźnie grozi  teraz wysoka kara pieniężna.  Za pozostałe wykroczenia został ukarany mandatami zgodnie z taryfikatorem - mówi rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

 

Wasze komentarze

Jak zwykle, kombo... Ale mi się to podoba, sami się...
poniedziałek, 01.06.2020 13:23 autor:
niedziela, 12.7.2020 19:51
piątek, 10.7.2020 14:17
2
środa, 8.7.2020 11:26
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra