komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

poniedziałek, 9 grudnia 2019

Wiesława, Leokadii

Memoriał pamięci Kazimierza Bordulaka

wtorek, 19.11.2019 12:59 , komentarze: 0 , odsłony: 159
kategorie artykułu:

Siatkarski Memoriał, poświęcony pamięci Kazimierza Bordulaka był okazją do wspomnień wieloletniego działacza sportowego, prezesa żarowskiego Chemika.

W turnieju zorganizowanym przez TKKF Chemik Żarów zobaczyliśmy cztery drużyny. Na zaproszenie żarowskiego klubu tradycyjnie odpowiedziały kluby z Katowic oraz Wieruszowa. Otwarcia zawodów dokonali włodarze miasta oraz przyjaciele, wśród których znaleźli się Leszek Michalak, Przemysław Sikora, Lilla Gruntkowska, Tadeusz Pudlik, Jan Caliński.

- Spotykamy się dziś na I Memoriale pamięci naszego przyjaciela Kazimierza Bordulaka. Cieszę się, że każdy przyjął zaproszenie. Jedni, aby zaprezentować dobrą grę w siatkówkę, a inni, aby dopingować i wspierać zawodników. Wszyscy jesteśmy tutaj dziś obecni, aby wspominać Kazimierza, który zapewne patrzy teraz na nas z góry i jest dumny, że w Żarowie rozgrywa się kolejny mecz siatkówki. Dziękuję i mam nadzieję, że będziemy się spotykać każdego roku, aby uczcić pamięć naszego przyjaciela i wielkiego miłośnika piłki siatkowej – mówił podczas otwarcia Zbigniew Sionko prezes TKKF „Chemik” Żarów.

W całym turnieju zwyciężył pierwszy zespół TKKF Chemik Żarów przed Boroki Katowice, Kubusie Wieruszów, oraz TKKF Chemik II Żarów. Najlepszym siatkarzem wybrano Tomasza Chlipalskiego (Chemik I Żarów). Zawodników do większego wysiłku mobilizowały cheerleaderki Kids Dance z GCKiS.

TKKF Chemik I Żarów: Ireneusz Pękała, Jakub Szram, Jakub Borowy, Tomasz Chlipalski, Tomasz Smereka, Stanisław Dobrowolski.

TKKF Chemik II Żarów: Jacek Kruk, Krzysztof Jachimowicz, Filip Slatan, Adrian Smagło, Jakub Wiśniewski.

Imprezę wsparli: Lilla Gruntkowska, Tadeusz Pudlik, Beata i Stanisław Łukaszów, Tadeusz Dalgiewicz, Ireneusz Pękała.

Współorganizatorem wydarzenia było Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Po zakończeniu turnieju zawodnicy i zaproszeni goście udali się na cmentarz, aby złożyć symboliczną wiązankę kwiatów i zapalić znicze na grobie Kazimierza Bordulaka.

 

Wasze komentarze

czwartek, 5.12.2019 13:50
czwartek, 5.12.2019 12:05
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Pośrednictwo EUCO
Pośrednictwo EUCO
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SKUP AUT
SKUP AUT
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD