komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 11 maja 2021

Igi, Miry

Na szlaku historii z grą terenową

piątek, 30.4.2021 12:23 , komentarze: 0 , odsłony: 186
kategorie artykułu:

Gminne Centrum Kultury i Sportu i Żarowska Izba Historyczna zapraszają do udziału w grze terenowej "Na szlaku historii - Gmina Żarów". Zabawa startuje 1 maja i trwa do 16 maja 2021 roku. 

Gra terenowa "Na szlaku historii" łączy w sobie aspekty historyczne, edukacyjne i poznawcze. Dla jej uczestników przygotowanych zostało 10 pytań. Do dwóch z nich dołączone zostały ilustracje. Zadaniem dla osób biorących udział w grze jest w pierwszej kolejności odnalezienie odpowiednich miejsc położonych na obszarze gminy Żarów. Następnie odczytanie napisów lub znaków umieszczonych na różnych budowlach i obiektach architektury. Odpowiednia ich interpretacja jest niezbędna do udzielenia prawidłowej odpowiedzi na zadane pytanie. 

Gra terenowa "Na szlaku historii" to znakomita forma aktywnego spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz okazja do poznania ciekawych miejsc i zabytków w gminie Żarów. 

Na stronach internetowych Organizatorów w czwartek, 29 kwietnia o godzinie 12.00 zostanie opublikowany PDF z zadaniami, które należy rozwiązać, a następnie arkusze z odpowiedziami dostarczyć do siedziby Organizatora. Wydrukowane arkusze z zadaniami będą również czekały na Was w siedzibie GCKiS ul. Piastowska 10a, Żarów.

Pięćdziesiąt pierwszych osób, które poprawnie rozwiąże zadania otrzyma od GCKiS nagrodę. 

O czasie i sposobie rozwiązania zadań decyduje każdy uczestnik. Regulamin dostępny gry terenowej dostępny jest na stronach internetowych Żarowskiej Izby Historycznej i Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 2 godz temu
poniedziałek, 10.5.2021 09:13
poniedziałek, 10.5.2021 08:50
czwartek, 6.5.2021 09:32
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD