komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

czwartek, 4 marca 2021

Lucji, Kazimierza

Na widok patrolu policji gwałtownie zjechał na pobocze

poniedziałek, 18.1.2021 08:28 , komentarze: 0 , odsłony: 2130
kategorie artykułu:

25-letni kierowca VW został zatrzymany do kontroli drogowej.... i nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a w chwili zatrzymania znajdował się pod wpływem substancji psychotropowych, ponadto pojazd nie posiadał ważnego badania technicznego ani ubezpieczenia OC. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przez sądem.

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Jaworzynie patrolując  rejon miasta i gminy Jaworzyna Śląska zauważyli kierującego VW,  którego zachowanie na drodze wzbudziło ich podejrzenie. Kierujący na widok patrolu gwałtownie zjechał na pobocze i zatrzymał się. Mundurowi postanowili zweryfikować co było przyczyną takich nagłych manewrów na drodze

Podczas interwencji okazało się, że 25-letni mężczyzna jest trzeźwy. Mężczyznę poddano także  badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie. Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu substancji psychotropowych.  Od mężczyzny pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kierujący odpowie przez sądem.

Jak się okazało to nie jedyne co mężczyzna miał na sumieniu… po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych  okazało się, ze 25-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, pojazd nie posiadał ważnych badań technicznych oraz obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Przypomnijmy.  Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.  

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 2 godz temu
dzisiaj, 5 godz temu
1
poniedziałek, 1.3.2021 09:02
wtorek, 2.3.2021 16:39
wtorek, 2.3.2021 09:38
wtorek, 2.3.2021 08:53
3
poniedziałek, 1.3.2021 19:37
1
poniedziałek, 1.3.2021 11:16
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica